Neler Yeni

Çözüldü✓ Bugün babamla ACER NİTRO 5 almaya gideceğiz, değer mi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,130
İsim
Oğuz
İyi baban seni kirmamis ben kendi çalıştığım paramla ekran karti aldim da laf yiyorum
O da iyi, ben geçen gün iş dönüşü eve yemek aldım diye azar yemiştim

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,825
İsim
uwu
Daha almadıysan bu daha iyi olur

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
O da iyi, ben geçen gün iş dönüşü eve yemek aldım diye azar yemiştim
Djsjsnanan kral valla onlarda haklı zor kazanıyoruz da en iyisi görmeden alacaksın yada parasını az söyleyeceksin ben öyle yapıyorum:d

Spect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Arda
Geleceğinizle kumar oynuyorsunuz ve unutmayın zaman acımasızdır. Yapılan yanlışları affetmez. Pişman olduğunuzda geçen zaman maalesef geri gelmez.
Hocam bunlari demek bize düşmez kendi hayatı. İyi de olsa kötü de olsa o yaşayacak. Ayrıca konu nasil buraya geldi onu da anlamış değilim.

s31ndler

80+
Daha almadıysan bu daha iyi olur

Hocam bu lenovo Loq'larda ghosting problemi var diyorlar ama, çok güvenemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam alın gitsin. Laptop yerine masaustü alirım diyenler bitmez zaten. İhtiyacınız olani alın.
Alacağım hocam, desteğiniz için teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bunlari demek bize düşmez kendi hayatı. İyi de olsa kötü de olsa o yaşayacak. Ayrıca konu nasil buraya geldi onu da anlamış değilim.
İşte bu kadar hocam, kime ne? Biliyorum, farkındayım kötü niyetle söylemiyorlar bunu ama gerek yok hocam. Ben sadece alınır mı alınmaz mı diye sordum.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Derviş
Hocam sizi kast etmiyorum ama bu 3 günde ahlaksız mı olmadık, türlü türlü hakaretlere mi maruz kalmadık... üzerime çok gelindi babama kredi çektirip laptop aldıracağım diye. Gülü seven dikenine katlanır hocam, fan sesini çekeceğiz artık.
21 yaşında hala 15 yaşındaki çocuk emekli babasının cebine bakan eleman değil miydin sen. Hatırladım şimdi. Birader git sigortalı bir işe gir paranı biriktir babanıda zor duruma sokma çalışarak 2 kat daha iyi bir pc alırsın

s31ndler

80+
OLAY BUDUR!

21 yaşında hala 15 yaşındaki çocuk emekli babasının cebine bakan eleman değil miydin sen. Hatırladım şimdi. Birader git sigortalı bir işe gir paranı biriktir babanıda zor duruma sokma çalışarak 2 kat daha iyi bir pc alırsın

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
975,159
Üyeler