Neler Yeni

Çözüldü✓ Bugün babamla ACER NİTRO 5 almaya gideceğiz, değer mi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

SamiPRE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Sami Yusuf Aksu
Hocam bu konuda kendimi geliştirmeye çalışıyorum, tanımadığım insanlarla konuşmaya başladım. Gündüzleri dışarı çıkamıyorum, akşamları çıkıyorum yarasalar gibi, aydınlık beni korkutuyor, geriyor.
Dc gruplarında arkadaş bulmaya çalış,sosyal medya veya okuldan felan,yoksa dışarıda arkadaş bulamazsın

s31ndler

80+
Dc gruplarında arkadaş bulmaya çalış,sosyal medya veya okuldan felan,yoksa dışarıda arkadaş bulamazsın
Hocam dışarı çıkıp yaşlılarla konuşmaya çalışıyorum, bankta yanlarına gidip. İyi oluyor, beni dinleyip, sohbet ediyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Kemal
Hocam sosyal olarak zayıf bir karakterim, insan içine çıkmak beni çok geriyor. Örneğin, bir kadının yüzüne bakamıyorum, utanıyorum, çekiniyorum

Bakınız bu cevap bile trol oluşunun alameti farikası 😂

s31ndler

80+
Hocam sosyal olarak zayıf bir karakterim, insan içine çıkmak beni çok geriyor. Örneğin, bir kadının yüzüne bakamıyorum, utanıyorum, çekiniyorum

Bakınız bu cevap bile trol oluşunun alameti farikası 😂
Bir insan sosyal olarak zayıf olabilir, bu yanlış bir bakış açısı hocam.
Laptop almaya karar verdiyseniz ve aldıysanız neden burada bekleyip lincleniyorsunuz gidip laptoptan oyun oynayın
Hocam gelen eleştirilere, tepkilere cevap vermek zorundayım. Ben kendimi savunmak zorundayım, benim de bir gururum var.

UmutM.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Umut Mankan
Çabalıyorum hocam inanın, elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Bu yaz çalışacaktım, çalışamadım, psikolojim şu an hazır değil. Birkaç sene sonra çalışmak isteyebilirim, bu süreçte de ailemin bana destek olmasını, yanımda, yakınımda olmasını istiyorum hocam.
Ben 12 yaşımdan beri her yaz o sıcakta tarlada çalıştım. Bilgisayarımı , telefonumu, ve diğer ihtiyaçlarımı çalışarak aldım. Bu senede çalışıp bilgisayarımı yenileyeceğim. Yani demem o ki forumdaki diğer kişilerin kızmasınız sebebi ''21 yaşındayım ama çalışmak için psikolojim hazır değil'' demen.

SamiPRE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Sami Yusuf Aksu
Bir insan sosyal olarak zayıf olabilir, bu yanlış bir bakış açısı hocam.

Hocam gelen eleştirilere, tepkilere cevap vermek zorundayım. Ben kendimi savunmak zorundayım, benim de bir gururum var.
Çözüldü diyip takibi bıraktıktan sonra kimse yazmaz

s31ndler

80+
Ben 12 yaşımdan beri her yaz o sıcakta tarlada çalıştım. Bilgisayarımı , telefonumu, ve diğer ihtiyaçlarımı çalışarak aldım. Bu senede çalışıp bilgisayarımı yenileyeceğim. Yani demem o ki forumdaki diğer kişilerin kızmasınız sebebi ''21 yaşındayım ama çalışmak için psikolojim hazır değil'' demen.
Hocam herkesin psikolojisi aynı değil, lütfen beni anlamaya çalışın. Ben sizin emeğinizi, çabanızı takdir ediyorum, o konuda bir şey demiyorum.

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
ozan başaran
hocam laptopu almadınızmı niye konuyu yükseltip duruyorsunuz yardım istediğiniz bir yer mi var

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom