Neler Yeni

Çözüldü✓ Bugün babamla ACER NİTRO 5 almaya gideceğiz, değer mi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,657
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Emeğinizi, çabanızı takdir ediyorum hocam ama bana karşı hitaplarınız hiç hoş değil. Şimdiden size de hayırlı olur umarım, 4050'li sistem de güzel.
Teşekkür ederim ancak geçen seferki konuda ciddi manada sinirlenmiştim.

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Ertuğrul Bolat
Emeğinizi, çabanızı takdir ediyorum hocam ama bana karşı hitaplarınız hiç hoş değil. Şimdiden size de hayırlı olur umarım, 4050'li sistem de güzel.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teknosa'dan aldık hocam, i7 12700-4060 tam bilmiyorum linkini.
Burada yorum yapanları yanlış düşünüyorsun.Kimse senin laptop aldırmana karşı değil.Sadece vicdan muhasebesi yapıyoruz.Aileni ve tam maddi durumunu bilmiyoruz.Emekli maaşı ile kredi deyince ister istemez emekli maaşı ile ayın başını zor getiren bir baba olarak düşünüyoruz ve empati yapıyoruz.Ayrıca 21 yaşında askerlik çağında olman gerekirken 13 yaşlarında bir ergen gibi tavır ve yorumlarını doğru bulmadığımızdan.Yoksa kimse senin oyun oynamana karşı felan değil.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,657
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Burada yorum yapanları yanlış düşünüyorsun.Kimse senin laptop aldırmana karşı değil.Sadece vicdan muhasebesi yapıyoruz.Aileni ve tam maddi durumunu bilmiyoruz.Emekli maaşı ile kredi deyince ister istemez emekli maaşı ile ayın başını zor getiren bir baba olarak düşünüyoruz ve empati yapıyoruz.Ayrıca 21 yaşında askerlik çağında olman gerekirken 13 yaşlarında bir ergen gibi tavır ve yorumlarını doğru bulmadığımızdan.Yoksa kimse senin oyun oynamana karşı felan değil.
heh düzgün bir şekilde özetlemişsiniz durumu

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Kemal
Vay arkadaş burada tüm forum toplanıp milyon kelime milyon duygu ile anlattık yapma etme dedik , bir kelimemizi tiye almayıp üstüne yaptığın da ısrarcı arsız tavrınla karşılık verdin ve en acısıda burada ki onca büyük abilerin ve kardeşlerin yaşındaki insanlara saygısızca sistemle alakalı dalga geçer gibi öneri istiyorsun inş alacağın sisteme bir şey olmaz seni değil bananı düşündüğümdendir temennim . Sana zerre değer dünyaya keder.

Ömür törpüsü 😂

ThE LoSt

80+ Gold

Teknosa'dan aldık hocam, i7 12700-4060 tam bilmiyorum linkini.
Hayırlı olsun cinebech r23 ve r24 koşu testlerini ve termal değerleri paylaşır mısın.

s31ndler

80+
Vay arkadaş burada tüm forum toplanıp milyon kelime milyon duygu ile anlattık yapma etme dedik , bir kelimemizi tiye almayıp üstüne yaptığın da ısrarcı arsız tavrınla karşılık verdin ve en acısıda burada ki onca büyük abilerin ve kardeşlerin yaşındaki insanlara saygısızca sistemle alakalı dalga geçer gibi öneri istiyorsun inş alacağın sisteme bir şey olmaz seni değil bananı düşündüğümdendir temennim . Sana zerre değer dünyaya keder.

Ömür törpüsü 😂
Ben saygı duyuyorum forum üyelerine, hiçbir zaman bir saygısızlığım, kötü sözüm olmadı ancak bana karşı edilen üstü kapalı veya açık hakaretleri herkes gördü. Bazı kişiler destek verdi, bazıları vermedi saygı duyuyorum. Bana karşı verilen tepkinin anlamsız olduğunu, gereksiz olduğunu düşünüyorum, yaşanan olaya bu yaklaşımla, bu felsefeyle bakıyorum.

Hayırlı olsun cinebech r23 ve r24 koşu testlerini ve termal değerleri paylaşır mısın.
Hocam sağ olun, çok teşekkür ederim. Tabii ki yaparım hocam, sorun değil. Yakında paylaşırım sonuçları.

SamiPRE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Sami Yusuf Aksu
Bende bursluluk sınavını kazanıp 8 ayda 10 bin tl birikitirdim 3 ay daha biriktirip aile yardımıyla taksitle bilgisayar alıcağım sen burada psikolojim çalışmaya musait değil felan diyorsun 14 yaşındaki kuzenim bugün işe girdi para kazanıp kendine güzel bir telefon alsın diye

s31ndler

80+
Bende bursluluk sınavını kazanıp 8 ayda 10 bin tl birikitirdim 3 ay daha biriktirip aile yardımıyla taksitle bilgisayar alıcağım sen burada psikolojim çalışmaya musait değil felan diyorsun 14 yaşındaki kuzenim bugün işe girdi para kazanıp kendine güzel bir telefon alsın diye
Emeğinize saygı duyuyorum, tepkinizi anlıyorum ama siz de beni anlamaya çalışın lütfen. Sadece bir laptop aldık, bu kadar! Laptop lüks değildir, ihtiyaçtır!

SamiPRE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Sami Yusuf Aksu

The GodFather

80+ Silver
Hocam çok sağ olun. Desteğiniz beni çok mutlu etti. Ekonomik olarak zor bir dönemdeyiz, insanlar iyi bir sistem alabileceğim ihtimaline çok sinirlendiler, kıskandılar ve onları anlayabiliyorum. Keşke herkes istediği sistemi alabilse, ben de çok isterim bunu.
Kanka yanlış anlamada seni kim niye kıskansın. Çalışmıyorsun + ekonomik olarak zor dönemdeyiz yazıyorsun ve babanın emekli parasıyla laptop alıyorsun ne bekliyorsun ki.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom