Neler Yeni

Çözüldü✓ Bugün babamla ACER NİTRO 5 almaya gideceğiz, değer mi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,031
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.

Turkmangg123

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Reşit Akalın
Uygunsuz davranış
Bu adamın olayı nedir bu kadar karşı cıkılıyo?
Bu beynine hoş olmayan şeyler yaptığımın salağı geçen babamı kredi çekmeye nasıl ikna edicem diye bir konu açtı. Diyor ki babam emekli maaşıyla çalışıyor temmuzda zam gelecek kredi çeksin bana PC alsın. Ben oğlu değil miyim almak zorunda gibi şeyler diyordu. Kendisine çalış diyorduk. Kendisi çalışacak psikolojide değilim diyor. 19 20 yaşlarında ama çalışmak istemiyormuş paşa gönlünü s*ktiğim. Benim diğer çocuklardan ne farkım felan var diyordu. Hala da diretiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.
Bu beynine hoş olmayan şeyler yaptığımın salağı geçen babamı kredi çekmeye nasıl ikna edicem diye bir konu açtı. Diyor ki babam emekli maaşıyla çalışıyor temmuzda zam gelecek kredi çeksin bana PC alsın. Ben oğlu değil miyim almak zorunda gibi şeyler diyordu. Kendisine çalış diyorduk. Kendisi çalışacak psikolojide değilim diyor. 19 20 yaşlarında ama çalışmak istemiyormuş paşa gönlünü s*ktiğim. Benim diğer çocuklardan ne farkım felan var diyordu. Hala da diretiyor
Herkesin farklı aile hayatı vardır da babama en son liseye geçerken lazım oldugu için samsung galaxy trend aldırmıştım dahası yok 24 yaşındayım şimdi ben para veriyorum

s31ndler

80+
Hocam lütfen üslubunuza dikkat edin. Gelen tepkileri anlayabiliyorum ancak sınırı aşmayalım lütfen.

Turkmangg123

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Reşit Akalın
Forumdaki değerleri üyeler karar versin kimin haklı olup olmadığına, siz şu an haksız konumdasınız ve bunun herkes farkında.
Umrumda bile değil. Benim gönlüm ferah olduktan sonra daha ne.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haksız olacaksam uygunsuz dil kullandığım için haksızım. Yoksa herkes senin haksız olduğuna şüphesiz katılırlar

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Ertuğrul Bolat
Umrumda bile değil. Benim gönlüm ferah olduktan sonra daha ne.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haksız olacaksam uygunsuz dil kullandığım için haksızım. Yoksa herkes senin haksız olduğuna şüphesiz katılırlar
Kimi baba parasıyla laptop aldırır,kimi kendi parasıyla ABD'den ev.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom