Neler Yeni

Çözüldü✓ Bugün babamla ACER NİTRO 5 almaya gideceğiz, değer mi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Reşit Akalın
Herkesin farklı aile hayatı vardır da babama en son liseye geçerken lazım oldugu için samsung galaxy trend aldırmıştım dahası yok 24 yaşındayım şimdi ben para veriyorum
Sorun da orda işte. Bu eleman zorunlu olmadığı halde zorla aldırdı. Kendisine 4050 al diyoruz olmaz diyor

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Dostlar adam laptop iyi mi diye sormuş konuyu değiştirmeyin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kimsenin ailevi işleri bizi ilgilendirmez tabi ağır konuşmak gibi olmasın 20 yaşını aşmış kişilerin ailesine bir şey aldırtmak için diretmesi bana uygun gelmiyor vicdansızlık olarak geliyor bana ama benim sorunum değil kimsenin içi bilinmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Derviş
Bu adamın olayı nedir bu kadar karşı cıkılıyo?
21 yaşında hala bir işte çalışmayan, hala emekli babasının cebine bakan ayrıca ona kredi çektiren ve babasına zorluk çıkartan birisi. 15 yaşında gibi davranan birisi işte. İlerde kendi evine çıktığında neler yapabilecek göreceğiz. Yine kredi çeker bilgisayar alır bu :D

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
553
İsim
Barış Okçu
Hocam 33 bin TL, WİNDOWS 11 kurulu geliyor.

Çocukluk hayalim hocam, 21 yaşındayım. Canavar gibi bir bilgisayarımın olmasını istedim hep ve hayalimi gerçekleştirmeme çok az kaldı.
hocam win 11 kurulu ise kesinlikle kazıktır zaten asla öyle bir hata yapma al freedos versiyonunu 3-5 k paran cepte kalsın bide teknosa fiyatını söyle de ona göre yorumlayalım

21 yaşında hala bir işte çalışmayan, hala emekli babasının cebine bakan ayrıca ona kredi çektiren ve babasına zorluk çıkartan birisi. 15 yaşında gibi davranan birisi işte. İlerde kendi evine çıktığında neler yapabilecek göreceğiz. Yine kredi çeker bilgisayar alır bu :D
isterse kredi çeker pavyonda yer. Babasını dövüp emekli maaşıyla uyuşturucu alan gençlerde var karışmak kimseye düşmez !

Cakrash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Musa Topçu
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Derviş
isterse kredi çeker pavyonda yer. Babasını dövüp emekli maaşıyla uyuşturucu alan gençlerde var karışmak kimseye düşmez !
Karışmıyorum ki fikrimi söylüyorum sana ne oluyor :D

İstediğini yapsın banane isterse evine haciz gelsin

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
553
İsim
Barış Okçu
Karışmıyorum ki fikrimi söylüyorum sana ne oluyor :D
kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş. Baba parasıyla ne hayatlar yaşayanlar var. Bırak onu da bu kardeşimiz düşünsün belki ilerde babasının bu kıyağını güzel bir anı olarak düşünür ve misliyle karşılık verir. Dediğim gibi bize düşmez.

s31ndler

80+
hocam win 11 kurulu ise kesinlikle kazıktır zaten asla öyle bir hata yapma al freedos versiyonunu 3-5 k paran cepte kalsın bide teknosa fiyatını söyle de ona göre yorumlayalım

Hocam laptopu aldık, 33 bin TL'ye. Desteğiniz beni o kadar çok mutlu ediyor ki çok teşekkür ederim.

kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş. Baba parasıyla ne hayatlar yaşayanlar var. Bırak onu da bu kardeşimiz düşünsün belki ilerde babasının bu kıyağını güzel bir anı olarak düşünür ve misliyle karşılık verir. Dediğim gibi bize düşmez.
Hocam sağ olun, Allah eksikliğinizi yaşatmasın. Hayatta hep gülün, mutlu olun, içten ve samimiyim bu konuda.

sirefeee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
efe baki
Hocam laptopu aldık, 33 bin TL'ye. Desteğiniz beni o kadar çok mutlu ediyor ki çok teşekkür ederim.

Hocam sağ olun, Allah eksikliğinizi yaşatmasın. Hayatta hep gülün, mutlu olun, içten ve samimiyim bu konuda.
Konuyu kapasana kardeş çözüldü diye yoksa sabaha kadar devam edicek

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,658
İsim
Emre
Discord
necromancerr
15 yaşında gibi davranan birisi işte.
15 olsa gene iyi 9-10 du hal hareketleri 12-13 yaş arası sanayidede çalıştım şuandada günlük işlerde çalışıyorum bir sıkıntı olmazsa telefon + Laptop alacağım 4050
tabi almış artık hayırlı olsun başı göğe ermiştir.

wondee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Hekim

aldığın laptopun linkini bırakabilir misin

s31ndler

80+
15 olsa gene iyi 9-10 du hal hareketleri 12-13 yaş arası sanayidede çalıştım şuandada günlük işlerde çalışıyorum bir sıkıntı olmazsa telefon + Laptop alacağım 4050
tabi almış artık hayırlı olsun başı göğe ermiştir.
Emeğinizi, çabanızı takdir ediyorum hocam ama bana karşı hitaplarınız hiç hoş değil. Şimdiden size de hayırlı olur umarım, 4050'li sistem de güzel.

aldığın laptopun linkini bırakabilir misin
Teknosa'dan aldık hocam, i7 12700-4060 tam bilmiyorum linkini.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
953,779
Üyeler
150,345