Neler Yeni

Çözüldü✓ Bugün babamla ACER NİTRO 5 almaya gideceğiz, değer mi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

s31ndler

80+
Gezip dolaşmıyorsanız masaüstü almanızı öneririm
Hocam, aynı zamanda öğrenciyim. Laptopa ihtiyacım olacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gaming laptoplarda fan sesi var kimisinde çok kimisinde kabul edilebilir düzeyde bu yoruma çok takılma, nitro 5 sıcak calısır demiş arkadaş evet sıcak calısır fakat sebebi victus gibi kısıtlı olmaması gpu cpu tam performansında çalışıyor illaki ısınacaktır.
Hocam yorulmalara takılmıyorum o laptop A L I N A C A K! Bitti bu kadar.

SamiPRE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Sami Yusuf Aksu
Hocam, aynı zamanda öğrenciyim. Laptopa ihtiyacım olacak.

Hocam yorulmalara takılmıyorum o laptop A L I N A C A K! Bitti bu kadar.
Başka bir konunda gördüm şimdi seni çok linçlemişler hayırlı olsun artık ama buna soğutucu şart

s31ndler

80+
Başka bir konunda gördüm şimdi seni çok linçlemişler hayırlı olsun artık ama buna soğutucu şart
Hocam çok sağ olun. Desteğiniz beni çok mutlu etti. Ekonomik olarak zor bir dönemdeyiz, insanlar iyi bir sistem alabileceğim ihtimaline çok sinirlendiler, kıskandılar ve onları anlayabiliyorum. Keşke herkes istediği sistemi alabilse, ben de çok isterim bunu.

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Ertuğrul Bolat
Temmuz ayında emeklilere zam demişsin de,benim Türk ekonomisinden yana umudum yok.Türkiye'de yaşamaz sürünür emekliler.Neden bir emekli Avrupa'ya tatile gidemez de onlar bize gelir. Emekli maaşına güvenerek almanız en başta en büyük hata. O maaş temel ihtiyaçlara ancak yeter.Bir de lüks gayri zaruri ihtiyaçlara maaşınız asla yetmez.O parayla anneniz daha iyi giyinebilir ve farklı temel ihtiyaçlarını giderebilir.Yanlış anlama laptop almana karşı değilim ama sırf oyun zevki için aileni hiçe sayman kabul edilir değil. İleri yaşlarda olupda çocukluğunu yaşayamamış binlerce insan var ve aynı heyecanla kendi parasıyla PS veya PC sahibi olabiliyor. Kendi emeğinin karşılığını alıp sahip olunca da ayrı bir zevki oluyor.

TUREVADAM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
ALİ ACAR
Vallahi ben 17yim 18ime 3 ayım kaldı. Bugüne kadar yaptığım tüm borsa altın yatırımlarını sattım, bilgisayarı sipariş ediyorum bugün. Farklı bir hissiyat bilmiyorum. Vallahi Turkiyede hayallerimizi gerçekleştirmek zor. Baba parası miras falan yoksa açıkçası benim yok .d al geç şunun şurasında 3 günlük hayatımız var.
Hocam çok sağ olun. Desteğiniz beni çok mutlu etti. Ekonomik olarak zor bir dönemdeyiz, insanlar iyi bir sistem alabileceğim ihtimaline çok sinirlendiler, kıskandılar ve onları anlayabiliyorum. Keşke herkes istediği sistemi alabilse, ben de çok isterim bunu.

s31ndler

80+
Vallahi ben 17yim 18ime 3 ayım kaldı. Bugüne kadar yaptığım tüm borsa altın yatırımlarını sattım, bilgisayarı sipariş ediyorum bugün. Farklı bir hissiyat bilmiyorum. Vallahi Turkiyede hayallerimizi gerçekleştirmek zor. Baba parası miras falan yoksa açıkçası benim yok .d al geç şunun şurasında 3 günlük hayatımız var.
İşte bu kadar hocam! Olay da bu zaten. Kime ne? Ben sadece "alınır mı alınmaz mı?" diye bir soru soruyorum ama insanlar "babasına kredi çektiriyor, utanmaz." diyerek tepki gösteriyor. Hayırlı olsun hocam, hangi bilgisayarı satın aldınız.

s31ndler

80+
Temmuz ayında emeklilere zam demişsin de,benim Türk ekonomisinden yana umudum yok.Türkiye'de yaşamaz sürünür emekliler.Neden bir emekli Avrupa'ya tatile gidemez de onlar bize gelir. Emekli maaşına güvenerek almanız en başta en büyük hata. O maaş temel ihtiyaçlara ancak yeter.Bir de lüks gayri zaruri ihtiyaçlara maaşınız asla yetmez.O parayla anneniz daha iyi giyinebilir ve farklı temel ihtiyaçlarını giderebilir.Yanlış anlama laptop almana karşı değilim ama sırf oyun zevki için aileni hiçe sayman kabul edilir değil. İleri yaşlarda olupda çocukluğunu yaşayamamış binlerce insan var ve aynı heyecanla kendi parasıyla PS veya PC sahibi olabiliyor. Kendi emeğinin karşılığını alıp sahip olunca da ayrı bir zevki oluyor.
Hocam inanın bana şu an çalışmak o kadar zor geliyor ki keşke çalışabilsem, keşke öyle bir psikolojide olabilsem.

Vatandaki rx6600xt i5 12400f konfigurasyonuna sahip bilgisayarı 20500tl.
Yanına da https://www.akakce.com/monitor/en-u...-5-ms-full-hd-pivot-ips-fiyati,393944493.html
Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın. Umarım sizi üzmez, monitör de güzel gibi duruyor.

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Ertuğrul Bolat
Hocam inanın bana şu an çalışmak o kadar zor geliyor ki keşke çalışabilsem, keşke öyle bir psikolojide olabilsem.
Peki okulda ki başarınız nedir? Derslerinizde başarılı mısınız? Notlarınız ve ortalamanız iyi mi? Bunun üzerine dersleriniz de zayıfsa bu gaming laptop almanızı tolare etmez. Ama başarılı bir öğrenciyseniz laptop aldırmanız gözardı edilebilir,çünkü bu size verilmiş bir ödül olarak bakabilirsiniz.

s31ndler

80+
Peki okulda ki başarınız nedir? Derslerinizde başarılı mısınız? Notlarınız ve ortalamanız iyi mi? Bunun üzerine dersleriniz de zayıfsa bu gaming laptop almanızı tolare etmez. Ama başarılı bir öğrenciyseniz laptop aldırmanız gözardı edilebilir,çünkü bu size verilmiş bir ödül olarak bakabilirsiniz.
Hocam notlarım da çok iyi değil, açık konuşmak gerekirse.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,032
İsim
Oğuz
Bro ne abarttınız la salın bir çocuğu
33K iyi fiyat gibi, alınabilir. Sitelere baktığımda ucuz bile duruyor.

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
Arkadaşlar ilk önce bankaya gidip kredi işlemleri halledeceğiz, sonra Teknosa'ya gidip alım işlemlerini gerçekleştireceğiz. Acer Nitro 5 İ7 12700 4060 laptopu alacağız? Bu laptopu öneriyor musunuz? Sizin görüşlerinizi, tavsiyelerini merak ediyorum. Babamı çok zor ikna ettim kredi çekmeye, aldığımda pişman olmak istemiyorum ve uzun seneler kullanmak istiyorum.
İyi baban seni kirmamis ben kendi çalıştığım paramla ekran karti aldim da laf yiyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom