Neler Yeni

Bugün laptop alacağım 5 seçenek arasında kaldım acil yardım

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kral alacağım özellikleri belirle ona göre hareket edeyim birinde 3050 var birinde ti var birinde 4050 var ama benim tavsiyem asus alman asusun yazılım desteği çok iyi ben armoury create yazılımı diğer marka laptoplara geçince aradım benim tavsiyem aradığın özellikleri belirleyip asus markasına bakman olacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yavuz selim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka çıkabilirsen bunu alhttps://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-casper-excalibur-g870-1245-bfa0x-b-i5-12450h-16-gb-1-tb-ssd-rtx4050-15-6-full-hd-notebook-fiyati,417400215.html çıkamassan bunu https://www.incehesap.com/hp-victus...3050-144hz-15-6-gaming-notebook-fiyati-62052/
kanka o fiyata zorlarsam çıkarım ama casperlar hakkında ısı sorunu gürültü sorunu ve ses driverı sorun çıkarıyor diyen çok kişi var ne düşünüyorsun o konuda

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Deniz Eren Poyraz
Instagram
erennpyrz
selamlar dostum öncelikle hp laptop ve excalibur almanı tavsiye etmiyorum arkadaşlarımda kullandı ve arızalanması cok hızlı ekstra olarak çok ısındığı içinde hasarlar oluşabiliyor. laptop önermemi istersen de asus daha mantıklı hem soğutması hem yazılımlarıyla en öne çıkar bu attıklarından.

TİTAN.

80+ Platinum
kanka o fiyata zorlarsam çıkarım ama casperlar hakkında ısı sorunu gürültü sorunu ve ses driverı sorun çıkarıyor diyen çok kişi var ne düşünüyorsun o konuda
kanka bu casper öyle değil sorun yaşayan çok nadir gördüm kasası soğutma anlamında garip şekilde güzel forumda çok tavsiye ederim
ilk attığın hpde güzel ama ikisindende sorun yaşayan gördüm
asustanda sorun yaşayan insan var teknoloji biraz şans işi
ama ekran kartı wat farkı var vitsutaki 75w casperdaki ise 100w ve mux var diye biliyorum ben casper alırdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

selamlar dostum öncelikle hp laptop ve excalibur almanı tavsiye etmiyorum arkadaşlarımda kullandı ve arızalanması cok hızlı ekstra olarak çok ısındığı içinde hasarlar oluşabiliyor. laptop önermemi istersen de asus daha mantıklı hem soğutması hem yazılımlarıyla en öne çıkar bu attıklarından.
bildiğin asus var mı 4050 li ?
bu fiyat bandında

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yavuz selim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
var mı tavsiyen bu fiyatlara hocam

kanka bu casper öyle değil sorun yaşayan çok nadir gördüm kasası soğutma anlamında garip şekilde güzel forumda çok tavsiye ederim
ilk attığın hpde güzel ama ikisindende sorun yaşayan gördüm
asustanda sorun yaşayan insan var teknoloji biraz şans işi
ama ekran kartı wat farkı var vitsutaki 75w casperdaki ise 100w ve mux var diye biliyorum ben casper alırdım

bildiğin asus var mı 4050 li ?
bu fiyat bandında
hocam o zaman casperi alayım ben

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yavuz selim

w4da

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Fatih Dinçer
serviste falan sorun yaşar mıyım casperda

24 bin geçmezse iyi olur ya buraları da zorlaya zorlaya çıkıyorum zaten
HP Victus Gaming 16 Dizüstü Bilgisayar, 16.1'' FHD 144 Hz IPS, AMD Ryzen 5 5600H, 8 GB Ram, NVIDIA GeForce RTX 3060, 512 GB SSD, FreeDOS, Mika Gümüşü, 68P42EA https://amzn.eu/d/2lIMf7W
bu fiyata alabilecegin en iyi laptop al geç 8 gb ram yukseltirsin mis gibi olur

TİTAN.

80+ Platinum
serviste falan sorun yaşar mıyım casperda

24 bin geçmezse iyi olur ya buraları da zorlaya zorlaya çıkıyorum zaten
ondan emin değilim aga casper servisiyle sadece telefonda konuştum onun haricinde bilemiyorum
24kya çıkabiliyorsan burdan al amazon çok daha sağlam ve güvenli

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,600
Üyeler
149,053
Son üye
motosoul35
Top Bottom