Neler Yeni

Bugün PC sipariş edeceğim sisteme bakar mısınız

isimsizüye

80+ Gold
1 ay kullanıp bunları söylesen hiç bir şey demicem ama milletin yazdıklarıyla buralara bir şey yazma insanları yanlış yere yönlendirirsin günah
yanlış mı yönlendiriyorum asıl sen verme millete gamepower kasanın hava akışı berbat güç kaynağı zaten berbat bunu kendi ortamımda gördüm technopat sosyal da onca kişi neden önermiyor gitde bak

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
yanlış mı yönlendiriyorum asıl sen verme millete gamepower kasanın hava akışı berbat güç kaynağı zaten berbat bunu kendi ortamımda gördüm technopat sosyal da onca kişi neden önermiyor gitde bak
burası technopat sosyal değil. Demek istediğimde bu milletin ağzıyla geliyorsun. Neyse Gamepower candır. Elimde patlarsa gider 1 tane daha alırım.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
PC Sayfa 2 de bunu değiştirdim
AMD Ryzen 5 3500X Soket
Gigabyte B450M S2H Soket AM4 DDR4 mATX
Apacer Panther 8GB DDR4 3000Mhz CL16 (1x8GB)
XFX RX 580 GTS XXX Edition 8GB GDDR5
Adata XPG SX8200 Pro 256GB PCIe Gen3x4 M.2 SSD Disk
Sharkoon RGB Flow ARGB Temperli Cam ATX Mid-Tower
Zalman ZM600-LX 600W Power Supply

4.300 TL
Yakın zamanda bi 8 gb ram daha alacağım onun dışında bi problem var mı?
kusura bakma dostum konu biraz başka yerlere gitti hakkını helal et

isimsizüye

80+ Gold
burası technopat sosyal değil. Demek istediğimde bu milletin ağzıyla geliyorsun. Neyse Gamepower candır. Elimde patlarsa gider 1 tane daha alırım.
Gamepower ve Rampage kasaların hava sirkülasyonu rezaletten bile kötüdür. Yani bu kasaları çöpe atsan poşete yazık. Hava sirkülasyonları o kadar kötüdür ki, ön paneli taktığınızda 60 derece olan işlemci 85-90 dereceye çıkıyor. Özellikle de WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR ve CLOCK_WATCHDOG_TIMEOUT gibi mavi ekran hataları kötü hava sirkülasyonundan kaynaklı olabiliyor. Çünkü bileşenler aşırı ısınıyor ve daha fazla dayanamayıp sistemi çökertebiliyor.
Güç kaynakları bildiğiniz C4. Bir voltaj dalgalanmasında patlayabilir ve kasanızı hatta evinizi bile yakabilir. En iyi ihtimalle kasanızdaki bir bileşeni bozabilir ki eğer bozarsa o zaman garanti hiçbir şekilde karşılamayacaktır. O yüzden Frisby, Everest, Rampage, Power Boost, Gamepower, gibi markaların güç kaynaklarını alınmaz sebebi bu

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Gamepower ve Rampage kasaların hava sirkülasyonu rezaletten bile kötüdür. Yani bu kasaları çöpe atsan poşete yazık. Hava sirkülasyonları o kadar kötüdür ki, ön paneli taktığınızda 60 derece olan işlemci 85-90 dereceye çıkıyor. Özellikle de WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR ve CLOCK_WATCHDOG_TIMEOUT gibi mavi ekran hataları kötü hava sirkülasyonundan kaynaklı olabiliyor. Çünkü bileşenler aşırı ısınıyor ve daha fazla dayanamayıp sistemi çökertebiliyor.
Güç kaynakları bildiğiniz C4. Bir voltaj dalgalanmasında patlayabilir ve kasanızı hatta evinizi bile yakabilir. En iyi ihtimalle kasanızdaki bir bileşeni bozabilir ki eğer bozarsa o zaman garanti hiçbir şekilde karşılamayacaktır. O yüzden Frisby, Everest, Rampage, Power Boost, Gamepower, gibi markaların güç kaynaklarını alınmaz sebebi bu
tamam sensin

Kıwang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Bedirhan
PC Sayfa 2 de bunu değiştirdim
AMD Ryzen 5 3500X Soket
Gigabyte B450M S2H Soket AM4 DDR4 mATX
Apacer Panther 8GB DDR4 3000Mhz CL16 (1x8GB)
XFX RX 580 GTS XXX Edition 8GB GDDR5
Adata XPG SX8200 Pro 256GB PCIe Gen3x4 M.2 SSD Disk
Sharkoon RGB Flow ARGB Temperli Cam ATX Mid-Tower
Zalman ZM600-LX 600W Power Supply

4.300 TL
Yakın zamanda bi 8 gb ram daha alacağım onun dışında bi problem var mı?
Bu gün yarın teknobiyotik youtube kanalında yeni sistem olucaktı heralde bi bak istersen

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,284
Üyeler
156,589
Son üye
Xalionis
Top Bottom