Neler Yeni

Bulantı Önleyici Bileklik İşe Yarar mı ? Şehirlerarası Otobüs Yolcuğunda Yol Tutmaması İçin Ne Yapmak Gerekli ?

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Merhaba Arkadaşlar, normalde küçüklüğümden beri şehirlerarası otobüs yolculuğu yapmaya alışkın birisiyim, ancak bu sefer ilk defa 14 saatlik bir şehirlerarası otobüs yolcuuğunu kendi başıma yapacağım. Bugüne kadar çok şükür yol tutması vb. olmadı ancak ilk defa kendi başıma yolculuk yapacağım için biraz tedirginim açıkcası, başlıkta söylemiş olduğum Bulantı Önleyici Bileklik işe yarar mı ? 1 adet alıp çantamda bulundurmalı mıyım ?
Yoksa yanıma METPAMİD, BUSCOPAN vb. ilaçlar almak mı daha mantıklı olur ?
ÜRÜN LİNKİ : https://www.e-bebek.com/getwell-bulanti-onleyici-bileklik-yetiskin-p-gw-9149
DAHA UCUZA BULABİLECEĞİM BİR YER VARSA PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.
İyi forumlar...

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İlk defa gördüm mantıksız geldi bana nasıl önlüyor acaba merak ettim? Ek olarak ilacın ismini unuttum ama uzun yolculuklarda eczaneden bulantı önleyici ilaç alıyordum. Her ne kadar etkilenmesem de sağlam uyku yapıyor diye tercih ediyordum. Muhtemelen ilaç daha etkili olur sen yine de bir eczaneye danış.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk defa gördüm mantıksız geldi bana nasıl önlüyor acaba merak ettim? Ek olarak ilacın ismini unuttum ama uzun yolculuklarda eczaneden bulantı önleyici ilaç alıyordum. Her ne kadar etkilenmesem de sağlam uyku yapıyor diye tercih ediyordum. Muhtemelen ilaç daha etkili olur sen yine de bir eczaneye danış.
tamamdır hocam, elimde işe yarayan mide bulantısı önleyici ilaç var, ayrıca alerset alerji ilacı da var (uyku yapması için) bunların ikisini kullanırım diye düşünüyorum. Çok teşekkür ederim, iyi akşamlar. :)

TİTAN.

80+ Platinum
Merhaba Arkadaşlar, normalde küçüklüğümden beri şehirlerarası otobüs yolculuğu yapmaya alışkın birisiyim, ancak bu sefer ilk defa 14 saatlik bir şehirlerarası otobüs yolcuuğunu kendi başıma yapacağım. Bugüne kadar çok şükür yol tutması vb. olmadı ancak ilk defa kendi başıma yolculuk yapacağım için biraz tedirginim açıkcası, başlıkta söylemiş olduğum Bulantı Önleyici Bileklik işe yarar mı ? 1 adet alıp çantamda bulundurmalı mıyım ?
Yoksa yanıma METPAMİD, BUSCOPAN vb. ilaçlar almak mı daha mantıklı olur ?
ÜRÜN LİNKİ : https://www.e-bebek.com/getwell-bulanti-onleyici-bileklik-yetiskin-p-gw-9149
DAHA UCUZA BULABİLECEĞİM BİR YER VARSA PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.
İyi forumlar...
Bunu ilk defa duydum bana baya saçma geldi
Bulantı ilacı alman en mantıklısı olur kanka

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Bunu ilk defa duydum bana baya saçma geldi
Bulantı ilacı alman en mantıklısı olur kanka
Anladım hocam hiç bileklik vs. uğraşmadan bulantı ilacı alayım o zaman teşekkürler, iyi akşamlar :)

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,215
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
"bence" en basit çözüm şekerli coca cola, içerisindeki kusma engelleyici bulantıyı kısa süreli bende ( 2 saalik) kesiyor. Yani yol boyunca ara sıra bir kaç yudum kola içerek gidersen iyi oluyor.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
en basit çözüm şekerli coca cola, içerisindeki kusma engelleyici bulantıyı kısa süreli bende ( 2 saalik) kesiyor. Yani yol boyunca ara sıra bir kaç yudum kola içerek gidersen iyi oluyor.
Tamamdır hocam, ikramlarda full şekerli cola isterim, mola yerlerinde de cola alırım. Bir de ilaç takviyesi almayı düşünüyorum bakalım İnşAllah sorun olmaz hocam :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

"bence" en basit çözüm şekerli coca cola, içerisindeki kusma engelleyici bulantıyı kısa süreli bende ( 2 saalik) kesiyor. Yani yol boyunca ara sıra bir kaç yudum kola içerek gidersen iyi oluyor.
Teşekkürler, iyi akşamlar :)

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,215
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,357
İsim
Olcay akbulut
hiç bi şey olmaz hocam hatta bu konuyu açarak kendine şartlama bile yapmışsın direkt binseydin, iyi yolculuklar bu arada kazasız belasız

Top Bottom