Neler Yeni

Bunalımı Atlatmak için Oyun Tavsiyesi

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,686
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Yeni pc aldım ama ounicak oyun bulamıyorum. Daha doğrusu oynama hevesim gelmiyor. Rdr2 ve Detroit yüklü şu anda ama hiç giresim gelmiyor. Açtıktan 5 dk sonra mc giriyorum. Siz bana bu durumu atlatmam için ne önerirsiniz? Tercihim online ama hikayeli de olur

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,194
İsim
Emre siyah
sistem özelliklerin iyiyse ütopik oyunlar oyna god of wardır , eldenringdir , marvel spiderman serisi falan ısınıdırır seni oyunlara

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren C
MC güzeldir hocam gelin bi hypixel
Hikaye oyunları kimsini sarmayabiliyor belki teması size uygun olmadığı için olabilir.

FurkanIIy

80+ Bronze
Yeni pc aldım ama ounicak oyun bulamıyorum. Daha doğrusu oynama hevesim gelmiyor. Rdr2 ve Detroit yüklü şu anda ama hiç giresim gelmiyor. Açtıktan 5 dk sonra mc giriyorum. Siz bana bu durumu atlatmam için ne önerirsiniz? Tercihim online ama hikayeli de olur
Hocam bunun taktiği oyunun videosunu izlemektir. Mesela ben LoL oynamayı hiç sevmem. Fakat Casping izlemeyi seviyorum. Casping'i izleyince girip LoL oynayasım geliyor. (Casping bir LoL oyuncusu.) Bunu deneyebilirsin.

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Efe Erdoğan
O atmosfere rdr ile giremiyosan eğer hocam biraz zor sanki bende pek oynayamazdım hikayeli rdr bi başladım akıp gidiyo kişisel olarak değişir tabiide
Ama benim önerebileceğim bi oyun yok bu duruma zaten babalar yüklüymüş dedikleri gibi gow Spiderman falan deneyebilirsin

Cenk _07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Cenk Yalçın
Minecraft gir oyna shader ile survival oynamak veya creativede build yapmak sarıyor

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
ismail
total war warhammer 3 gelebilirsin.

Top Bottom