Neler Yeni

konu dışı

Aaahmt

80+ Bronze
Pek tutunmuyor bazı yerlerde müdürleri pek iyi olmaz ortam da öyle insanı doyurmuyor burger öyle değil ya müdürleri ortamı çok iyi göbek yaparsın orda bir kaç gün seni mutfağa alırlar sonra kasaya alırlar bazı elemanları direk mutfak değilde kasadan başlatıyorlar
Cevabınız için çok teşekkür ederim sanırım Sbarro deneyeceğim. konum: havalimanı

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Sbarro derim. İş yükü BK'ya göre daha az bana kalırsa. Buradaki öyle çünkü büyük büyük pizzalar yapılıyor dilim şeklinde satılıyor. Bunun yanında normal tam pizza da yapıyorlar tabii ki ama sonuç olarak önden hazırlanmış bir şeyler var yani. Gerçi hangi konumda çalışacağın daha önemli burada. Kasada çalışacaksan BK daha iyi.

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,486
İsim
Heath Ledger
şahsen pizzacı tercih ederdim

Aaahmt

80+ Bronze
Sbarro derim. İş yükü BK'ya göre daha az bana kalırsa. Buradaki öyle çünkü büyük büyük pizzalar yapılıyor dilim şeklinde satılıyor. Bunun yanında normal tam pizza da yapıyorlar tabii ki ama sonuç olarak önden hazırlanmış bir şeyler var yani. Gerçi hangi konumda çalışacağın daha önemli burada. Kasada çalışacaksan BK daha iyi.
Bütün işlemler tamamlandı Sbarro pizzaya girdim. Cevabınız için teşekkür ederim içim rahatladı. Ekip üyesi pozisyonunda çalışacağım sanırım bütün işler yapılıyor pizzadan temizliğe temizlikten kasa ve mal taşımaya kadar ama tahminimce çok büyük işler değiller
Siz hala çalışıyor musunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

şahsen pizzacı tercih ederdim
Evet ben de öyle yaptım Sbarro pizza için başvuru yapıp işlemleri tamamladım

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Merhaba arkadaşlar havalimanında çalışmayı düşünüyorum ama Burger King ve Sbarro pizza var hangisinde çalışmaya başlasam acaba biraz kararsız kaldım ve sizin yorumlarınıza ihtiyacım var sizce ne yapmalıyım
Burger daha kalabalık olur

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Bütün işlemler tamamlandı Sbarro pizzaya girdim. Cevabınız için teşekkür ederim içim rahatladı. Ekip üyesi pozisyonunda çalışacağım sanırım bütün işler yapılıyor pizzadan temizliğe temizlikten kasa ve mal taşımaya kadar ama tahminimce çok büyük işler değiller
Siz hala çalışıyor musunuz?
Ben hiç TAB gıda'ya girmedim. Giren tanıdığım da yok ama ben gördüğümü yorumlarım. Sevkiyat seni yorar biraz o kadar. Gerisi hallolacak işler.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Anladım teşekkür ederim. Her işin zorluğu var tabi
Tabii ki de öyle. Bayram sevkiyatında belimi bıraktım. Halen ağrıyor :D sevkiyatları genelde gece geliyor diye biliyorum kapanıştan sonrası için.

Aaahmt

80+ Bronze
Tabii ki de öyle. Bayram sevkiyatında belimi bıraktım. Halen ağrıyor :D sevkiyatları genelde gece geliyor diye biliyorum kapanıştan sonrası için.
Havalimanı olduğundan dolayı 7/24 açık sanırım. Fıtık olmak istemiyorum :D

Top Bottom