Neler Yeni

c# öğrenmek için hangi kanal daha iyi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Ben udemyde ücretsiz kurstan öğreniyorum kursun linki;
Youtube olarak Murat Yücedağ iyidir 2017 kullanıyor ama benim denk geldiğim kadarıyla tüm kurslarda 2017 kullanıyorlar. Sende 2017 kullan sonra 2019la kendin proje yaparsın.
İşine yaradıysa Rapor Et> En iyi cevap seçersen mutlu olurum eğer benden daha iyi bir çözümü olan varsa onunkini seç.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Engin Demiroğ adamdır!

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,801
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
Oyun yazarken ne işime yarayacak diye girdiysen direkt bırak zaten adam ne yapsın direkt nasıl oyun yazılacağını mı göstersin klasik bir şekilde ekrana yazı yazma değişkenler vb. ile başlar her dilde olduğu gibi ve bunları kullanırsın normal dil öğrenir gibi düşün ingilizce öğreniyorsun diyelim adam sana direkt reported speech mi öğretsin am/is/are öğretecek

Rankas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Enes Harman
Dediğin kişiye baktım uzun bir videosu var ve ilk 40 dksını izledim şunu anlattı işte değişkenleri falan anlattı string falan anlattı tek anlamadığım şey şu karşısına bir sayı yazıyor veya isim yazıyor böyle devam ediyor ve anlatıyor anlamadığım ise bunlar benim ne işime yarıyacak oyun veya başka bir şey yapmak istediğimde bunları mı kullanacağım ?
C# ile backend developer olmayi ogretiyor o yayinlarda. Daha sonra angular ile frontend e geciyor. Ayrica çok katmanlı mimariyi yani sektörde kullanılan teknileri anlatarak ilerliyor.

Mamyy

80+ Silver
Oyun yazarken ne işime yarayacak diye girdiysen direkt bırak zaten adam ne yapsın direkt nasıl oyun yazılacağını mı göstersin klasik bir şekilde ekrana yazı yazma değişkenler vb. ile başlar her dilde olduğu gibi ve bunları kullanırsın normal dil öğrenir gibi düşün ingilizce öğreniyorsun diyelim adam sana direkt reported speech mi öğretsin am/is/are öğretecek
Onu kastetmedim kastetdiğim şey bana bir şey anlatıyo tamam onu ne işte kullanıcağımı anlamadım sadece galiba sorgulamadan izlemem gerekiyor biraz.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
C# ile ilgilenen biri olarak Murat Yücedağ öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Yiğit
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Murat Yücedağ. Sıkıntı olmaz videoların eski olması.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,043
Üyeler
152,597
Son üye
Muzaffer0
Top Bottom