Neler Yeni

CAD programları için laptop önerir misiniz?

BaxZeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Onur Bayrak
Selamlar. Ben yakın zamanda bir laptop almayı düşünüyorum. Laptopta Solidworks, AutoCAD ve Ansys gibi 3D modelleme programları kullanacağım. Biliyorsunuz ki bu programlar için olan bilgisayarlar genelde maliyeti fazla olan bilgisayarlar. Sizden ricam bana bu programları sıkıntısız bir şekilde kullanmamı sağlayacak bir laptop önerisinde bulunmanızı istiyorum. İnternette bu konuya dair çok fazla bilgi bulamadım. Bu programlar için asgari ekran kartı ve işlemci nedir? Şimdiden teşekkür ederim.

Gamer_g

80+ Bronze
Selamlar. Ben yakın zamanda bir laptop almayı düşünüyorum. Laptopta Solidworks, AutoCAD ve Ansys gibi 3D modelleme programları kullanacağım. Biliyorsunuz ki bu programlar için olan bilgisayarlar genelde maliyeti fazla olan bilgisayarlar. Sizden ricam bana bu programları sıkıntısız bir şekilde kullanmamı sağlayacak bir laptop önerisinde bulunmanızı istiyorum. İnternette bu konuya dair çok fazla bilgi bulamadım. Bu programlar için asgari ekran kartı ve işlemci nedir? Şimdiden teşekkür ederim.
Taşınabilirlik açısından

Son düzenleme:

BaxZeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Onur Bayrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Taşınabilirlik açısından
Önerilerin için çok teşekkür ederim. Daha uygun fiyatlı bir laptop yok mu? Yani en asgari alınabilecek laptop? (8k-10k civarlarında)

Gamer_g

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,968
Üyeler
150,975
Son üye
Fatih.ksk
Top Bottom