Neler Yeni

ÇAĞRI MERKEZİNDE ÇALIŞIYORUM

YunusEmre/07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Yunus Emre Kaplan
Selamlar yaşım 20 % 73 engelli raporum var engelli olarak Arçelik de çağrı merkezi bölümünde çalışıyorum yazın çok zor bir iş yaz sıcağından dolayı klima alımları çok alıyor bu yüzden yazın acayip zor ilk iş denetimim 7 ay olacak hala tam hakim değilim çalışma arkadaşlarım 5 yıllık çalışanlar onlar gibi değilim acaba ben de mi sorun var diyorum biraz geç öğrenen ve sürekli soru soran biriyim patron elinden geleni yap diyor benim için yeterli diyor

gözlerimde % 70 görme kaybı var iyi kötü bir şekilde yapmaya çalışıyorum ayakta fazla duramıyorum

çok zor bir iş oturarak yapılan bir iş ama gerçekten zor stresli bir iş sürekli bir şey düşünüyorsunuz kafanız rahat olmuyor bendeki sorun sürekli hata yapma korkusu kafaya bir şeyi çok takan biriyim sürekli olumsuz düşünüyorum panik oluyorum elim ayağım titriyor göğüsüm sıkışıyor bir gün bile şu işe keyifli istekli gitmedim bu yaşıma kadar hiç çalışmadım engelli maaşı aldım sadece o yüzden mi böyle acaba

sadece yazın böyle kışın çok rahat ama artık dayanmıyorum sizce işten hemen çıkmalı mıyım yoksa başka bir iş bulup öyle mi çıkayım oturarak yapacağım bir iş lazım çok zor iş bulunuyor yanıtlarsanız çok sevinirim

evet bir yakınım bir bankanın çağrı merkezinde çalışıyordu 7-8 ay sonra dayanamayıp istifa etti her gün onlarca küfür yiyip sakin kalmaya çalışıyorsun müşretiye en ufak bir şey söylesen ve yanlış anlaşılsa direkt ceza alıyorsun. Kolay gibi gözüken bir iş ama aslında türkiye gibi bir ülkede yapılmaz.

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Mertol
dostum bu durumdan kaçmak yerine bu duruma alışmaya veya üstesinden gelmeye çalışırsan senin için çok daha iyi olur farklı işlerde de bu tarz durumlarla karşılaştığında tekrar mı işten çıkacaksın

F.A. Idoll

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Allah yardımcın olsun öncelikle.
Anladığım kadarıyla masa başı bi iş yapıyorsun ve sıcaktan bunaldığını söylüyorsun bunun için kendine şarjlı masa tipi vantilatör alabilirsin ve bunalımdan kurtulabilirsin. Bu arada istifa etsen şu an yaptığın işten daha iyi bir iş bulabilecek misin?

YunusEmre/07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Yunus Emre Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum bu durumdan kaçmak yerine bu duruma alışmaya veya üstesinden gelmeye çalışırsan senin için çok daha iyi olur farklı işlerde de bu tarz durumlarla karşılaştığında tekrar mı işten çıkacaksın
Hocam inan bu psikolojiyi bilmiyorsunuz inan sinirden ağlıyorum çoğu zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

Allah yardımcın olsun öncelikle.
Anladığım kadarıyla masa başı bi iş yapıyorsun ve sıcaktan bunaldığını söylüyorsun bunun için kendine şarjlı masa tipi vantilatör alabilirsin ve bunalımdan kurtulabilirsin. Bu arada istifa etsen şu an yaptığın işten daha iyi bir iş bulabilecek misin?
Klimalı oda sıcaktan değil stresten sürekli düşünmekten bıktım iş bulmam zor gibi çalışmayı sevmiyorum aslında
önceden engelli maaşı alıyordum 2000 TL kesildi çağrı merkezine girdim asgari ücret alıyorum 11.402 TL arada baya fark var

F.A. Idoll

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Klimalı oda sıcaktan değil stresten sürekli düşünmekten bıktım iş bulmam zor gibi çalışmayı sevmiyorum aslında
önceden engelli maaşı alıyordum 2000 TL kesildi çağrı merkezine girdim asgari ücret alıyorum 11.402 TL arada baya fark var
Bu konuda yapabileceğimiz pek bir şey yok eğer stres ile başaçıkmayı öğrenmek istiyorsan bir terapist sana yardımcı olacaktır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,596
Üyeler
143,727
Son üye
nihat7
Top Bottom