Neler Yeni

Çalışmaktan Korkuyorum

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Kadir
Anksiyete bozukluğu.
Ankestre bozukluğu o bendede var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başlıkta olduğu gibi daha öncesinde bir ay dondurmacıda çalışmıştım fakat nedenini anlayamadığım bir şekilde yanına girdiğim arkadaşımı mı rezil edicem korkusu bilmiyorum fakat kalbime ağrı giriyor resmen
açıkçası çok boş gelebilir biliyorum fakat burada illaki beni anlicak benden büyük ve deneyimli kişiler vardır. Tavsiye ve tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.
Knk ben babamın yanında 5 yıl zorla çalıştım alışıyorsun bir zaman sonra arkadaşı filan boş veriyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Sedanur ERTÜRK

Doc Hudson.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
BehzatÇ
Kendine güven biraz rahat çalış relaxx

Existentia

80+ Silver
İki defa sanayiye gittim, ilkinde ilk gün güzeldi. İkinci gün yolu bulamadım ve sinirden falan geri döndüm, bir daha da gitmedim. İkincisindeyse ilk günü bile tamamlamadan, öğlen döndüm. Şu an bile boş boş oturuyorum. Arkadaşım yok, hiçbir şeyi hak etmiyorum gibi geliyor. Herhalde sana yardımcı olmayacak, ama en azından yalnız hissetmezsin belki.
olum yolu bulamadım geri döndüm ne çalışmak istemiyorum de açık açık

s31ndler

80+
Normaldır hayatında ilk defa ciddi çalışacaksan normal stres yapman ben de hayatımda ilk defa 15 Eylül 2022 de çalışmaya başladım nerdeyse 2 senedir çalışıyorum ve başta yaşadığım korkunun saçma olduğunu görüyorum şimdi.
kısacası zaman geçtikten sonra anlıyorsun korkunun yada stresinin saçma olduğunu.
Cesaretinizi takdir ediyorum. Keşke ben de sizin gibi cesur ve girişken olabilseydim. Kadınları iş hayatında görmek ben çok mutlu ve motive ediyor.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,959
İsim
Sarp Yılmaz
Cesaretinizi takdir ediyorum. Keşke ben de sizin gibi cesur ve girişken olabilseydim. Kadınları iş hayatında görmek ben çok mutlu ve motive ediyor.
Yok hocam erkeğim ben pp deki bir kadın ünlü yanlış anlaşılma olmasın.
fakat cesaretiniz dediğin ben kendimi dünyanın en korkak ve yetemeyen kişisi olarak görüyorum ve özgüvenim yok fakat ben bunu yapabildiysem siz hayli hayli yaparsınız diye düşünüyorum.

Qbört

80+ Bronze
Ailenden başka insanları düşünme bu seni alçak duruma sokar o ayıplık edeceğim korkusundan çekindiğin insanlar yarın öbürgün sana alçaklık yapar ezer yerin dibine vurur.
İş hayatı kolay değil çalıştığın işin statüsü düşükse üzülerekten söylüyorum duygu, düşüncen veya fikrin kimsenin umrunda olmuyor.
Eğer kendin halledemeyeceğin bir durumsa ailene danış yada büyüklerine danış olmadı tedavi gör. Neticede sağlığın iş hayatından çok çok daha önemli ama insanlar bencildir, bencil insana ne anlatsan boş bir yere kadar tahammül eder sonrası eziyete döner.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,332
Üyeler
147,110
Son üye
carbonc
Top Bottom