Neler Yeni

Call of Duty oyunları ilk günden game pass kütüphanesine gelecek

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Bu adam çok kral ya yani anlamıyorum bu Microsoft'u adamlar nasıl zarar etmiyolar hem 68milyar dolara satın alıyorlar firmayı hem de daha ilk günden 15dolarlik (bizim ülkede 2dolar bile değil) bir servise getiriyorlar cidden tebrik etmek lazım ama bu kadar yüksek bir satın alıma Game passten zarar etmezler umarım

lydran

80+
Bu adam çok kral ya yani anlamıyorum bu Microsoft'u adamlar nasıl zarar etmiyolar hem 68milyar dolara satın alıyorlar firmayı hem de daha ilk günden 15dolarlik (bizim ülkede 2dolar bile değil) bir servise getiriyorlar cidden tebrik etmek lazım ama bu kadar yüksek bir satın alıma Game passten zarar etmezler umarım
Sürümden Kazanma. 1000 Liralık Bir Ürününüz Var. 10 TL'den her ay 10 Kişiye Satıyorsunuz.
10 Ayda Kendini Amorti Eder.

Yine 1000 liralık bir ürününüz var, Aylık 50 TL'den 1 kişiye satıyorsunuz. 20 Ayda Kendini Amorti eder.

Ne kadar ucuz, o kadar fazla servis üyesi.

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Knk onu bende biliyorum da burda bahsettigimiz 1000lira dan alıp 10liraya sunma değil burda bahsettigimiz 70milyar dolardan alıp 15dolara sunma yani bu fark çok uzun vadede kendini amorti eder ve o zamana kadar hala call of duty oyunları devam eder mi görürüz
Sürümden Kazanma. 1000 Liralık Bir Ürününüz Var. 10 TL'den her ay 10 Kişiye Satıyorsunuz.
10 Ayda Kendini Amorti Eder.

Yine 1000 liralık bir ürününüz var, Aylık 50 TL'den 1 kişiye satıyorsunuz. 20 Ayda Kendini Amorti eder.

Ne kadar ucuz, o kadar fazla servis üyesi.

lydran

80+
Knk onu bende biliyorum da burda bahsettigimiz 1000lira dan alıp 10liraya sunma değil burda bahsettigimiz 70milyar dolardan alıp 15dolara sunma yani bu fark çok uzun vadede kendini amorti eder ve o zamana kadar hala call of duty oyunları devam eder mi görürüz
Olaya Sadece Cod Yönünden Bakmayın. Microsoft Markalarla Beraber Oyun Üreten Stüdyoları da satın aldı. Yani İneğin Sütüyle Beraber İneği de. Ayrıca Codun Gamepasse gelmesiyle gamepass kullanan kullanıcı sayısı patlama yapacak. En Az 10 Katı Kullanıcı Sayısına Çıkacak.
Daha diablo'dan vs. Bahsetmiyorum

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Olaya Sadece Cod Yönünden Bakmayın. Microsoft Markalarla Beraber Oyun Üreten Stüdyoları da satın aldı. Yani İneğin Sütüyle Beraber Sütünü de. Ayrıca Codun Gamepasse gelmesiyle gamepass kullanan kullanıcı sayısı patlama yapacak. En Az 10 Katı Kullanıcı Sayısına Çıkacak.
Daha diablo'dan vs. Bahsetmiyorum
10kati olucagini sanmam çünkü şöyle bir şey var adam Game passi 15 dolara aliyo ama oyun zaten 70dolar yani 4 aylık Game passle cod alabiliyo ve 2 yıl oynar onlinei bu haber Amerika'dan çok bizim için iyi

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim

nightfall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Kasım Can
kankam dışarıdayım konuyu okuyamıyorum
belli bi tarih var mı?
Sitede şöyle yazıyor;
Activision-Blizzard oyunlarının ne zaman Gamepass'e geleceğine dair kesin bir tarih verilmedi. Ancak Spencer daha önceki bir açıklamasında, etrafta dolaşan iddialara rağmen satın alımın gayet iyi ilerlediğini ifade etmişti. Overwatch 2 ve Modern Warfare 2 bu satın alımdan önce piyasaya çıkacak gibi duruyor. Ancak Diablo 4, bu durumda ilk günden Gamepass'e gelen oyunlardan olabilir.

lydran

80+
10kati olucagini sanmam çünkü şöyle bir şey var adam Game passi 15 dolara aliyo ama oyun zaten 70dolar yani 4 aylık Game passle cod alabiliyo ve 2 yıl oynar onlinei bu haber Amerika'dan çok bizim için iyi
Activison Oyunlarının Kitlesi Çok Çok Büyük.
Emin Olun O Para Çıkacaktır. Activisona Sadece Cod Yönüyle Bakmayın.

İnfinity Ward, Treyach, Raven Software Gibi çok büyük şirketlerin çok büyük oyunlar yapabilmesi de demek. Normalde her yıl 1 cod oyunu çıkarken,
Artık bu firmaların başka Denizlere de açılması demek.

Zaten 3-4 yıl sonra anlarsınız demek istediğimi.

bladeR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Alihan
Instagram
alilendro
Steam
alien
Twitter
alilendro
Discord
alien#1954
Türkiyede PS nasıl PES FİFA makinası ise Amerikadada CoD makinası arkadaşlar eğer böyle bir şey olursa Amerikada PS kullanıcısı ciddi anlamda düşer CoD Amerikada iki firma arasında dengeleri değiştirebilecek bir oyun.

lydran

80+
Türkiyede PS nasıl PES FİFA makinası ise Amerikada da CoD makinası arkadaşlar eğer böyle bir şey olursa amerikada PS kullanıcısı ciddi anlamda düşer CoD Amerikada iki firma arasında dengeleri değiştirebilecek bir oyun.
Ayrıca Bir de bu etken var. Kimse Xbox Konsolunda 15$'a erişebileceği oyuna PS'de 70 dolar vermez.
Ne yazık ki bu durum tekelleşmeyi doğuracak.

Artık herkes xbox konsolu alacak, PS bu yüzden kendi oyun kütüphanesini pc'ye getiriyor.

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Ayrıca Bir de bu etken var. Kimse Xbox Konsolunda 15$'a erişebileceği oyuna PS'de 70 dolar vermez.
Ne yazık ki bu durum tekelleşmeyi doğuracak.
Tekellesme normalde kötü ama Microsoft'un tek el olmasınin kötü olduğunu düşünmüyorum çünkü hem adamlar diyoki call of duty oyunları PSye de gelecek dedi adam. Ayrıca adamlar satın aldıkları firmalara EAin yaptığı gibi karismiyolar kendi oyunlarini yapmalarına izin veriyolar

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,043
İsim
MehmedVII
Top Bottom