Neler Yeni

Canlı Dersler İçin Kamera Önerisi

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,052
İsim
Muhammet Trabzon
Yanlış anladınız görüntü kalitesi asla piksel piksel değil uygun olduğumda birkaç fotoğraf çekip atacağım
Piksel piksel deyince, 360p görüntü kalitesinden daha kötü bir şey hayâl ettim. O şekilde verimli olmazdı yani. Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bakayım hocam, teşekkür ederim. Everest markasına olumlu yaklaşamıyorum ama yapacak bir şey yok gibi.

DejavuTN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar, biliyorsunuz ki üniversiteler uzaktan eğitime geçti. Öğrenciler kamera açmayıp, derse katılmayınca hocalar da derslere önem vermez oldu. Epey verimsiz geçiyor, hocanın da şevki kalmadı artık. Daha üçüncü haftadayız. Çok geçmeden kamera almam gerekiyor. Yayın açtığımda piksel piksel göstermeyecek bir kamera önerebilir misiniz? 10 yıldır bilgisayar kullanıyorum, daha önce hiç kamera kullanmadım. Kendi kullandığınız kameraları önerseniz bile olur. Aldıktan sonra görüntü kalitesi yönünden sıkıntı yaşamak istemiyorum.

@Abdullah Hacıgül Hocam, bu konuyla ilgili bir ürün öneri videosu çekersen çok harika olur. Belli bütçelere göre birden fazla kamera önerisinde bulunabilirsin.

*Kameranın mikrofonu olmasına gerek yok. James Donkey 710 model kulaklığını kullanıyorum. Onda mikrofon var.
**İnternet hızım 50 mbps, altyapı VDSL.
***En üst çıkacağım limit, 150₺ 'dir. Daha ötesine gidemem.
Vergilerle 110tl gibi bi fiyata geliyor. 720p görüntü kalitesine sahip. Yakın zamanda para biriktirip bende alacağım.

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,052
İsim
Muhammet Trabzon
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Miffy ツ
Piksel piksel deyince, 360p görüntü kalitesinden daha kötü bir şey hayâl ettim. O şekilde verimli olmazdı yani. Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bakayım hocam, teşekkür ederim. Everest markasına olumlu yaklaşamıyorum ama yapacak bir şey yok gibi.
soyle atiyim sana ama zoom da falan kucuklesince pikseller toplasiyor ve cok daha iyi bir goruntu sagliyor ben everestinkini atiyim sen tercihini yaparsin

Ekler

• WIN_20201019_16_42_23_Pro (2).jpg
    WIN_20201019_16_42_23_Pro (2).jpg
    102.8 KB · Hit: 59

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,052
İsim
Muhammet Trabzon
soyle atiyim sana ama zoom da falan kucuklesince pikseller toplasiyor ve cok daha iyi bir goruntu sagliyor ben everestinkini atiyim sen tercihini yaparsin
Sağolasın. Çokta kötü durmuyor, ben buradaki ürünlere bakınıp birini alayım artık.

Top Bottom