Neler Yeni

Canlı Derslerden Hiç Bir Şey Anlamıyorum

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,671
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Özel okul bursu.
Kesmeleri normal seni oraya başarıya göre aldılar başarın düşerse belki 5/100'e kadar düşebilir sen bir başarı aldığında hoopp okul fiyatı katlanıcak ama sen ve bi kaç kişi daha düşük başarı yaparsa o zaman kimse o okula bakmaz hatta orada okuyanlar bile alınabilir bursunu iptal bile edebilirler keşke devlet okulunu tercih etseydin

RecepİvedikFanTR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Recep İvedik
aynısı bende de var bir de derse girmeyip kendim kaynaklardan çalışmaya çalışıyorum ona bile izin vermiyorlar illaki derse katılacaksın diyorlar napıcam bilmiyorum bir de galiba sen 9. sınıfsın senin işin daha zor

Has4nGodEx

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,861
İsim
Hasan Acar
Kesmeleri normal seni oraya başarıya göre aldılar başarın düşerse belki 5/100'e kadar düşebilir sen bir başarı aldığında hoopp okul fiyatı katlanıcak ama sen ve bi kaç kişi daha düşük başarı yaparsa o zaman kimse o okula bakmaz hatta orada okuyanlar bile alınabilir bursunu iptal bile edebilirler keşke devlet okulunu tercih etseydin
Şuan pişmanım ingilizce yi bile ingilizce anlatıyolar. Nasıl anlayalım biz?

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Canlı derslerden hiç bir şey anlamıyorum. Ve sınavlar başlayacakmış. Deneme sınavlarında düşük alınması ihtimalinde öğrencilerin bursları düşecekmiş. Bursum 90/100. Derslere kitaptan çalışıyorum ama yine bir şey anlamıyorum. Ne yapmam lazım?

LGS Puanım;
460
Yüzdelik Dilim;
1.12
Aynı durumdayız bende bir şey anlamıyorum

Erencebir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Eren
E
Canlı derslerden hiç bir şey anlamıyorum. Ve sınavlar başlayacakmış. Deneme sınavlarında düşük alınması ihtimalinde öğrencilerin bursları düşecekmiş. Bursum 90/100. Derslere kitaptan çalışıyorum ama yine bir şey anlamıyorum. Ne yapmam lazım?

LGS Puanım;
460
Yüzdelik Dilim;
1.12
Eba dan tekrar et (kader ortağıyız)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,989
Üyeler
141,782