Neler Yeni

Casio MTP-1384D-1AVDF alınır mı?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Sıradan bir klasik saate bu kadar para vermezdim şahsen ancak Casio gerçekten iyi bir markadır. Saat de sınıfına göre oldukça şık duruyor. Eğer bütçe sıkıntısı yoksa alınabilir. Ama dediğim gibi ben almazdım. Tek görevi saatin kaç olduğunu göstermek. Başka bir işlevi yok. (Aksesuar olması dışında.)

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Daha ucuza benzer modelleri var :

Çok güzel gözüküyor şu geçirmeme özellikleri olması ayrı bir avantaj
benzer dediğin beko'nun attığında takvim var , 10 ATM ve en büyüğü biri 1-2 sene önce çıkmış gibi duruyor diğeri 2005-2006'da çıkmış saatler gibi tabi arada 1000 tl fark var fazla.

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Sıradan bir klasik saate bu kadar para vermezdim şahsen ancak Casio gerçekten iyi bir markadır. Saat de sınıfına göre oldukça şık duruyor. Eğer bütçe sıkıntısı yoksa alınabilir. Ama dediğim gibi ben almazdım. Tek görevi saatin kaç olduğunu göstermek. Başka bir işlevi yok. (Aksesuar olması dışında.)
Hocam, böyle şeyler 1 (öğrenci değilsen 2-3) tane alınır ve 7-8 sene rahat kullanılır. Ve şahsen şu ana kadar hiç saat kullanmadım ve açıkçası "saat" olmasından çok aksesuar ve çakma olmasın gözüyle bakıyorum. Bu kadar sade olmasını da ekstra olarak ben istedim. 3-4 farklı sayacı olan modeller hoşuma gitmiyor. Hem çok sportif duruyor, hem de hoşuma gitmiyor.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Hocam, böyle şeyler 1 (öğrenci değilsen 2-3) tane alınır ve 7-8 sene rahat kullanılır. Ve şahsen şu ana kadar hiç saat kullanmadım ve açıkçası "saat" olmasından çok aksesuar ve çakma olmasın gözüyle bakıyorum. Bu kadar sade olmasını da ekstra olarak ben istedim. 3-4 farklı sayacı olan modeller hoşuma gitmiyor. Hem çok sportif duruyor, hem de hoşuma gitmiyor.
Sade olmasını istemenizin sebebi nedir hocam? Günümüzde bildiğiniz üzere şekilli, büyük, çok fonksiyonlu akıllı saatler moda. (Meraktan soruyorum.)

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Fiyatlari astronomik olmuyorsa bakabilirim. Link var mı?

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Bunlar da fazla sade oldu ya :D Benim zevkim daha çok minimaliste yakın ama aynı zamanda biraz da agresif tasarım.

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
679
İsim
ibrahim can
Bunlar da fazla sade oldu ya :D Benim zevkim daha çok minimaliste yakın ama aynı zamanda biraz da agresif tasarım.
knk zevklerimiz tıpa tıp aynı hiç ekik bi yönü yok banada amcam ferruccinin bi saatini hediye etmişti o attığın link gibi çok güzel ve çok sade

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
dostum benim tavsiyem quartz mekanizma yerine otomatik mekanizma tercih etmendir.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Hocam kendi bilir ama 1500 TL civarı bütçede otomatik mekanizma parayı çöpe atmak olur bana kalırsa.
hocam ben fiyata bakmamıştım. haklısınız. bu bütçede çıkacak mekanizma genelde çakma çin mekanizmasıdır. tabii 2. el vintagelara bakmazsa.

Top Bottom