Neler Yeni

Çözüldü✓ Casper Excalibur Rtx 4060 Laptop Donuyor,Çöküyor,Kapanıyor. [Yeni Alindi]

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Hakan Kert

Bir anormallik varmı ?

1683968678014.png

1683968696545.png

1683968714455.png

1683968740077.png

ConquerorXIV

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Hakan Kert
Bu arkadaşa uy dediklerini bi yap
Öte yandan uzaktan destek iste baktın olmuyor değişim iste ve oyunlarda fişten çıkık kullanma aga ama ona rağmen görüntüde bozukluk var ekran kartında bir problem oluşmuş muhtemelen

Dediklerini yapıyorum ama sorunu bulamıyoruz. Arayıp söyledim siz yanlış kurmuş olabilirsiniz ya da donanımsal bi sorun olabilir teknik servise götürün baksınlar dediler bana da.
Mesaj otomatik birleştirildi:

15-20dk test çalışsın

ayarlar extrem ve en yüksek değerlerde olsun
bende yok o ayarlar ama ?
1683968970746.png

shader complexity mi ?

15-20dk test çalışsın

ayarlar extrem ve en yüksek değerlerde olsun
birde şey sormak istiyorum bu intel uhd graphics olan kardta sorun olabilirmi ?

TİTAN.

80+ Platinum
Dediklerini yapıyorum ama sorunu bulamıyoruz. Arayıp söyledim siz yanlış kurmuş olabilirsiniz ya da donanımsal bi sorun olabilir teknik servise götürün baksınlar dediler bana da.

Alıntıyı görüntüle

shader complexity mi ?

Dudu ile driverı sildin mi kanka ?
Tekrar indirdin mi ?
Güvenli modda yap bunu
Burda yazılanı yap
Biosun güncel mi ?
Win kaç kullanıyorsın?

1) Öncelikle ekran kartı sürücünüzü (https://www.nvidia.com.tr/download/driverResults.aspx/204803/tr) ve DDU'yu (https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html) indirin.
2) İnternet bağlantını kesin. Bilgisayarı güvenli modda başlatın. (Başlatmak için shift tuşuna basılı tutup bilgisayarı yeniden başlatın. Gelen ekranda Sorun Giderme/ Gelişmiş Seçenekler/ Başlangıç Ayarları yeniden başlata basın. Gelen ekranda F4 ya da 4 tuşuna basın. Bilgisayar güvenli modda başlayacak.) Şimdi DDU'u açın ilk gelen ekranı kapatın ve ekran kartı sürücünüzü seçin. Seçtikten sonra sol üstte Temizledikten sonra yeniden başlat (Tavsiye Edilen) seçeneğini göreceksin ona bas ve sürücüyü kaldırın. Sürücüyü kaldırdıktan sonra bilgisayar kendini yeniden başlatacak.
3) Masaüstü geldiğinde indirmiş olduğunuz ekran kartı sürücünüzü kurabilirsiniz. Kurduktan sonra internetinizi bağlayın ve sisteminizi yeniden başlatın.

ConquerorXIV

80+ Gold

Alıntıyı görüntüle

shader complexity mi ?

adaptive ve vram olanları da yükebindir

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Hakan Kert
Dudu ile driverı sildin mi kanka ?
Tekrar indirdin mi ?
Güvenli modda yap bunu
Burda yazılanı yap
Biosun güncel mi ?
Win kaç kullanıyorsın?

1) Öncelikle ekran kartı sürücünüzü (https://www.nvidia.com.tr/download/driverResults.aspx/204803/tr) ve DDU'yu (https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html) indirin.
2) İnternet bağlantını kesin. Bilgisayarı güvenli modda başlatın. (Başlatmak için shift tuşuna basılı tutup bilgisayarı yeniden başlatın. Gelen ekranda Sorun Giderme/ Gelişmiş Seçenekler/ Başlangıç Ayarları yeniden başlata basın. Gelen ekranda F4 ya da 4 tuşuna basın. Bilgisayar güvenli modda başlayacak.) Şimdi DDU'u açın ilk gelen ekranı kapatın ve ekran kartı sürücünüzü seçin. Seçtikten sonra sol üstte Temizledikten sonra yeniden başlat (Tavsiye Edilen) seçeneğini göreceksin ona bas ve sürücüyü kaldırın. Sürücüyü kaldırdıktan sonra bilgisayar kendini yeniden başlatacak.
3) Masaüstü geldiğinde indirmiş olduğunuz ekran kartı sürücünüzü kurabilirsiniz. Kurduktan sonra internetinizi bağlayın ve sisteminizi yeniden başlatın.
Dün ddu ile silip 3 kere tekrar kurdum 531.79 olan sürücüyü.
Bios güncelmi bilmiyorum.
Windows 11 kullanıyorum. win 10 kurmuştum sorun windowstadır yanlış kurmuşumdur diyip 11 kurdum temiz kurulum yaptım.

TİTAN.

80+ Platinum
Dün ddu ile silip 3 kere tekrar kurdum 531.79 olan sürücüyü.
Bios güncelmi bilmiyorum.
Windows 11 kullanıyorum. win 10 kurmuştum sorun windowstadır yanlış kurmuşumdur diyip 11 kurdum temiz kurulum yaptım.
Anladım ilginç durum Casper uzaktan kontrol ile bağlandı mı cihaza kontrol yaptılar mı o şekilde
Bios güncellemesi sorunu çözebilir ama yakınınızda teknik servis var mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Hakan Kert
adaptive ve vram olanları da yükebindir
onlar cpu kısmında gözüküyor işlemciyi mi deniyim tekrar ?

Anladım ilginç durum Casper uzaktan kontrol ile bağlandı mı cihaza kontrol yaptılar mı o şekilde
Bios güncellemesi sorunu çözebilir ama yakınınızda teknik servis var mı ?
Yakınımda yok merkezde var o da minibüsle 15 20 dakika falandır en fazla. Uzaktan bağlanmadılar sadece teknik servise bi verin baksınlar dediler.

TİTAN.

80+ Platinum
onlar cpu kısmında gözüküyor işlemciyi mi deniyim tekrar ?

Yakınımda yok merkezde var o da minibüsle 15 20 dakika falandır en fazla. Uzaktan bağlanmadılar sadece teknik servise bi verin baksınlar dediler.
Onlardan uzaktan bağlanma iste ve bu şekilde istekte bulun
Müşteri hizmetlerinden
Senden bunları istiycekler sonra sana uygun bios dosyasını göndericekler
Cihazınıza uygun BIOS dosya gönderimi yapabilmemiz için aşağıdaki bilgileri yanıtlamanızı rica ederiz.

• Ürün seri numarası:
• BIOS güncellemesini hangi soruna karşı talep ediyorsunuz:
• Kullanmakta olduğunuz BIOS sürümü ve tarihi:
• Hangi işletim sistemi kurulacak:
• BIOS kurulum sonrası oluşabilecek hataları kabul ediyor musunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Hakan Kert
Onlardan uzaktan bağlanma iste ve bu şekilde istekte bulun
Müşteri hizmetlerinden
Senden bunları istiycekler sonra sana uygun bios dosyasını göndericekler
Cihazınıza uygun BIOS dosya gönderimi yapabilmemiz için aşağıdaki bilgileri yanıtlamanızı rica ederiz.

• Ürün seri numarası:
• BIOS güncellemesini hangi soruna karşı talep ediyorsunuz:
• Kullanmakta olduğunuz BIOS sürümü ve tarihi:
• Hangi işletim sistemi kurulacak:
• BIOS kurulum sonrası oluşabilecek hataları kabul ediyor musunuz?
Seri numarasını nerden bakabilirim ?

ConquerorXIV

80+ Gold
casper almayın diye boşuna demiyoruz 4060 olacak diye alıyorsunuz uğraştığımız şeye bak bozuk işte bence para iadesi al çünkü değişim yapsalar bile ileride aynı problem çıkar hiç güvenmiyorum casper'a

Top Bottom