Neler Yeni

RTX 4060 Laptop 25K

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Casper mı aman aman uzak kalsın kağıt üzerinde yazanlara aldanmayın

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Sinan
Evet hocam 115W + 25W Dynamic Boost. Direkt 140 olarak söyledim.

115+25 ekran kartı ve i7 işlemcili olan modelleri biliyorsanız link verebilir misiniz? Ben 4000 li bir laptop almayı düşünüyorum ama açıkcası olabilecek en üst konfigde olmasını istiyorum. 80-90 lar bayaa pahalı 60-70 olanlardan mümkünse en az kırpılmış olan bir şey almam lazım.

En İyi Cevap
3
115+25 ekran kartı ve i7 işlemcili olan modelleri biliyorsanız link verebilir misiniz? Ben 4000 li bir laptop almayı düşünüyorum ama açıkcası olabilecek en üst konfigde olmasını istiyorum. 80-90 lar bayaa pahalı 60-70 olanlardan mümkünse en az kırpılmış olan bir şey almam lazım.
Hocam açıkçası burada en önemli kriter para. Ben mesela 140W 4060 artı i7 12650HX i 34K ya aldım hem de ROG ama sonra laptopun fiyatını 37-40'a çektiler o fiyata alınmazdı mesela. Bu fiyata en iyisi şuan bu ben laptop almamış olsam buna bir şans verirdim, bütçe neyse ona göre bakmak lazım.

Bybrother

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Erkan
En İyi Cevap
3

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,976
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Casper bu alınmaz diyecekler için önden bilgilendirme, piyasadaki çoğu laptop zaten yüksek sıcaklıklarda çalışıyor. Kendim victus kullandım işlemci 100 dereceydi , acerların incelemelerini izledim 97 dereceydi bu artık günümüzün normali. HİGH-END bir laptop almıyorsanız bunlar artık sorun olarak sayılmıyor. Bu fiyata bir şans verilebilecek bir laptop şahsen laptop almamış olsam kendim bile bi şansımı denerdim. Gelince testlerini yapar sorun yoksa kullanırdım.
Bir yerden sonra Casper ve Monster dizüstü bilgisayarlar sadece Chrome açıkken bile fan açıyor, gürültü yapıyor. Bazı dürümlarda kapatamıyorsunuz bile. Kaliteli markalarda cidden öyle bir sorun yok. Yanımda 7 yıllık MSİ var, hâlen davranması gerektiği gibi davranıyor. Bende Rog Strix G15 G513RM var, olması gerektiği gibi.

En İyi Cevap
3
Bir yerden sonra Casper ve Monster dizüstü bilgisayarlar sadece Chrome açıkken bile fan açıyor, gürültü yapıyor. Bazı dürümlarda kapatamıyorsunuz bile. Kaliteli markalarda cidden öyle bir sorun yok. Yanımda 7 yıllık MSİ var, hâlen davranması gerektiği gibi davranıyor. Bende Rog Strix G15 G513RM var, olması gerektiği gibi.
Katılıyorum kanka ama biraz da segmentle alakalı, benim lenovo vardı o da bir süreden sonra fan kapatmamaya başladı.

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,976
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Katılıyorum kanka ama biraz da segmentle alakalı, benim lenovo vardı o da bir süreden sonra fan kapatmamaya başladı.
Segmentine, parasına göre değişiyor işte. Ben paramla gidip 3070 Tİ'lı Nitro alabiliyorken 3060'lı ROG aldım. Biraz da vizyon meselesi, uzun süreli düşününce kaliteli olanı almak daha mantıklı.

En İyi Cevap
3
Segmentine, parasına göre değişiyor işte. Ben paramla gidip 3070 Tİ'lı Nitro alabiliyorken 3060'lı ROG aldım. Biraz da vizyon meselesi, uzun süreli düşününce kaliteli olanı almak daha mantıklı.
Katılmıyorum hocam buna, sizde performanstan kısmış oluyorsunuz. Tercih meselesi.

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
867
İsim
Ömer Murat KARACA
Hocam 3070ti yerine 3070 aldım deseniz eyvallah da boş paket bmw 5 serisi yerine M paket 1 serisi almak gibi bir şey oluyor bu dediğiniz.

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Sinan
Hocam açıkçası burada en önemli kriter para. Ben mesela 140W 4060 artı i7 12650HX i 34K ya aldım hem de ROG ama sonra laptopun fiyatını 37-40'a çektiler o fiyata alınmazdı mesela. Bu fiyata en iyisi şuan bu ben laptop almamış olsam buna bir şans verirdim, bütçe neyse ona göre bakmak lazım.
Hocam o laptop konusinu hatırlıyorum. Bayaa üzülmüştüm kaçırdığım için. Hatta o zamandan beri tekrar düşer belki diye bekliyorum ama şimdilik bir sey yok maalesef. Bütçe olarak 40k civarı bakıyorum.

AMD007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ahmed Genç
Oyun anlamında çokta uzun süreli düşünce olmamış hocam, casper yerine rog tercih etseniz daha iyi bir tercih olurmuş çünkü nitro da kötü değil. Sizinki de kaliteli ama hayırlı olsun güle güle kullanın

Ege Hanedar

80+ Bronze
Bir süre sonra fan açması bakım veya temizlik yapmazsan cihaza normal. Bu arada tek olay soğutma değil, uzun vadede sıkıntı çıkarma ihtimali ve yazılım desteğinden dolayı casper alınmaz bana göre hiçbir şekilde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,185
Üyeler
151,704
Son üye
Yasarcandiroglu
Top Bottom