Neler Yeni

Casper G870 Isı Sonuçları - Casper Algısı Yıkılsın

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,267
İsim
Mertol
Link hatalı

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Batuhan Kılıç
71 DERECE oyun içi çok iyi , fan devri ve ses ne alemde?

WhoCares

80+ Gold
1. Sayfaya sonuçları attım
Mesaj otomatik birleştirildi:

G900 kullandım çok ses çıkariyor ve yanıyor makina
bak bu senin dediğin ne biliyormusun fırından taze ekmek alip yemeye başlarsın tadı güzel gelir ama ertesi o ekmek kalirsa bayatlar dimi daha 1 gün olmuş alalı hala yok test attim bırt zırt yazion kullan bakalım 1-2 ay sonra güncellersin konuyu :kekw:

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mehmet Akif İnandı
bak bu senin dediğin ne biliyormusun fırından taze ekmek alip yemeye başlarsın tadı güzel gelir ama ertesi o ekmek kalirsa bayatlar dimi daha 1 gün olmuş alalı hala yok test attim bırt zırt yazion kullan bakalım 1-2 ay sonra güncellersin konuyu :kekw:
2 ay sonrada açarım hocam iyi veya kötü diye benlik sorun yok

71 DERECE oyun içi çok iyi , fan devri ve ses ne alemde?
Hocam g900 kasaya kıyasla fan sesi düşük ama sesli çalışıyor nihayetinde kulaklık takmak gerekli .Kullandığım çoğu laptop ağır oyun ve renderlarda sesli çalışıyor maalesef güçlü sistemi soğutmanin bedeli ses lakin Office modunda günlük kullandım çok gayet sessiz çalışıyor

Sorunuz varsa cevaplıyabilirim

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet BALAMAN
hocam kolay gelsin normal performans modunda mı bu sıcaklıklar yoksa turbo en üst rpm fanına dönüştürdüğünüzde mi bunları alıyor? tuf a15 ile arasında kararsızım bunu almakta A15 in işlemcisi çok çabuk 85 90ları görebildiği için endişeliyim, birde çok ses çıkartıyor mu oyun oynarken?

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Semi kaan Çakır
Şu laptopu alanlar hep böyle konular açıyor bir kaç ay sonra da pişmanlık konuları görüyorum . Daha geçen 3 tane Arkadaşım şikayetçiydi . Hele g900 kullananın çekmediği kalmadı

TİTAN.

80+ Platinum
Şu laptopu alanlar hep böyle konular açıyor bir kaç ay sonra da pişmanlık konuları görüyorum . Daha geçen 3 tane Arkadaşım şikayetçiydi . Hele g900 kullananın çekmediği kalmadı
eski casperlar cidden üzüyor ama arkadaşlarından da bi inceleme yapmalarını istermisin bilgilenelim

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Semi kaan Çakır
eski casperlar cidden üzüyor ama arkadaşlarından da bi inceleme yapmalarını istermisin bilgilenelim
Ben direk deneyimlerimi aktarıyım ; g900 için olanlar şöyle , 98 derecelere kadar çıkma , bir anda çökme donma , oyunlarda mavi ekran verme ve ekranın aşağıdan yukarı doğru titreyerek kayıp sonra düzelmesi . 2 defa servise gitti düzelmedi (11800h 3060 ) . 11800h 3050 g770 kullanan arkadaşımda ise , 99 derece ye kadar çıkma (m&b de canlı canlı gördüm işlemcinin turbo boostunu kapatıp 88 e zor indirdik) ekranda ani bozulmalar ve sebepsizce donup 2dk sonra düzelme. Bu cihaz 1 defa servise gitti geldi değişen olmadı .

TİTAN.

80+ Platinum
Ben direk deneyimlerimi aktarıyım ; g900 için olanlar şöyle , 98 derecelere kadar çıkma , bir anda çökme donma , oyunlarda mavi ekran verme ve ekranın aşağıdan yukarı doğru titreyerek kayıp sonra düzelmesi . 2 defa servise gitti düzelmedi (11800h 3060 ) . 11800h 3050 g770 kullanan arkadaşımda ise , 99 derece ye kadar çıkma (m&b de canlı canlı gördüm işlemcinin turbo boostunu kapatıp 88 e zor indirdik) ekranda ani bozulmalar ve sebepsizce donup 2dk sonra düzelme. Bu cihaz 1 defa servise gitti geldi değişen olmadı .
870 kullanan arkadaşın var mı yani bu kasada sorun yaşayan forumda öneriyorum ve önerdiğim insanın canı sıkılsın istemem

Top Bottom