Neler Yeni

Casper NB S500 fps sorunu

furkann12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
furkan
Casper s500 laptopta bütün ayarları yaptım;
Mx4 orijinal macun sürdüm
içi temizlendi fanlar falan temiz
sürücüler güncel, gözden kaçan sürücü yok
Nvdia da tüm ayarlar performans odaklı şekilde ayarlıyorum ama hala aynı hiç bir değişiklik yok
nihai performans moduna aldım, en iyi performans ve oyun modu açık,***EN DÜŞÜK AYARLARDA*** çöp adam grafiklerinde oynuyorum hala 20 25 fps çatışmada donuyor,
ssd var laptopta ve dolu değil baya boş yer var, afterburnere ile hız aşırtma yaptım hala aynı, sildim yine aynı, sonra afterburner ayarlarını sıfırladım sistemi bozmuştur diye aynı, güncel versiyonuda indirdim aynı.
Yeniden başlatıp deniyorum yine AYYYNNNIIIII
CS de aşırı drop yiyorum, bu arada ilk aldığımdada drop sorunu vardı CS de onu söyleyim
Ram lerde ram sıkıştırmayı kapattım aynı, açtım aynı yeniden başlatarak yaptım aynı
Ve çok fazla drop giriyor, 2 3 saniyede 1

Yani anlayacağınız ne varsa denedim ama bu laptop insanı verem ediyor, böyle duvarda parçalayasım geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Casper s500 laptopta bütün ayarları yaptım;
Mx4 orijinal macun sürdüm
içi temizlendi fanlar falan temiz
sürücüler güncel, gözden kaçan sürücü yok
Nvdia da tüm ayarlar performans odaklı şekilde ayarlıyorum ama hala aynı hiç bir değişiklik yok
nihai performans moduna aldım, en iyi performans ve oyun modu açık,***EN DÜŞÜK AYARLARDA*** çöp adam grafiklerinde oynuyorum hala 20 25 fps çatışmada donuyor,
ssd var laptopta ve dolu değil baya boş yer var, afterburnere ile hız aşırtma yaptım hala aynı, sildim yine aynı, sonra afterburner ayarlarını sıfırladım sistemi bozmuştur diye aynı, güncel versiyonuda indirdim aynı.
Yeniden başlatıp deniyorum yine AYYYNNNIIIII
CS de aşırı drop yiyorum, bu arada ilk aldığımdada drop sorunu vardı CS de onu söyleyim
Ram lerde ram sıkıştırmayı kapattım aynı, açtım aynı yeniden başlatarak yaptım aynı
Ve çok fazla drop giriyor, 2 3 saniyede 1

Yani anlayacağınız ne varsa denedim ama bu laptop insanı verem ediyor, böyle duvarda parçalayasım geliyor.
Bu arada sistem özellikleri şu şekilde

İşletim Sistemi Adı Microsoft Windows 11 Home Single Language
İşlemci Intel(R) Core(TM) i5-10210U CPU @ 1.60GHz, 2112 Mhz, 4 Çekirdek, 8 Mantıksal İşlemci
Sistem Türü x64-based PC
BIOS Sürümü/Tarihi CASPER BILGISAYAR SISTEMLERI CP122, 7.09.2020
Temel Kart Ürünü LGAB 001
Temel Kart Sürümü 1.0
SMBIOS Sürümü 3.2
Ekli Denetleyici Sürümü 1.31
BIOS Modu UEFI

(Bu arada Bilgisayarcıda BİOS güncellemesi yaptırmamı önerir misiniz? virüs bulaştırsın istemiyorum tanıdığım bilgisayarcı yok

Ekler

• Ekran Görüntüsü (121).png
    Ekran Görüntüsü (121).png
    3 MB · Hit: 38
Son düzenleme:
Top Bottom