Neler Yeni

Yardım Cayma bedeli 82 TL den çok gelir mi?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Millenicom'dayım. TT'den geçtim. Geçmeden önce TT'den cayma bedeli tutarı istemiştim. Yaklaşık 82 TL ödeyeceksiniz denildi. Şimdi aradığımda belli değil deniyor.
Eğer 150'TL den 1 kuruş yüksek fatura gelirse babam baya kızar bana. Çünkü millenicom a geçişi ben istedim ve 150 TL ye kadar cayma bedeli karşıladıklarını belirttiler.

R3b311i0n_01

80+ Bronze
silindi

Son düzenleme:

R3b311i0n_01

80+ Bronze
silindi

Son düzenleme:

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modemi bazen emanet veriyor Türk Telekom. O şekilde bir sözleşmeniz varsa modemi iade etmeniz lazım. Yoksa onun ücretini alabilirler.
Her ay modeme 82 TL (her ay ödediğim internet bedeli) + 8 TL modem parası ödedik. Yani modem bizim değil mi?

şahin doğan

80+ Platinum
Her ay modeme 82 TL (her ay ödediğim internet bedeli) + 8 TL modem parası ödedik. Yani modem bizim değil mi?
Hayır 8 TL modem kiralama ücreti olarak ödüyorsun, modem senin değil.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,167
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Eskiden kira ücreti modem ücretine vardığında modemi de veriyorlardı şimdi onu da mı ver miyorlar bu kadar pahaliyken?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Eskiden kira ücreti modem ücretine vardığında modemi de veriyorlardı şimdi onu da mı ver miyorlar bu kadar pahaliyken?
Ben D-Smart kullanıyorken vermiyorlardı .d

4 yıllık müşteriyim birde

şahin doğan

80+ Platinum
Eskiden kastınız ne kadar eski bilmiyorum ama son 3-5 yıldır öyle bir durum yok. Artık kiralama ücretleri normal kiralama olarak geçiyor herhangi bir durumda modem bizim olmuyor.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
TT yi az önce yeni aradım. Modem sizin dedi. Geri vermek zorunda değilsiniz dedi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son ay ise normal fatura bedeli gelmesi lazım. Ek cihaz taahhüdü vs yoksa herhangi bir ek ücret çıkmaması lazım.
Haklıymışsın. Cayma bedeli kalan günlerin indirimsiz halinin hesaplanması ile bulunuyormuş. O da 82 TL ye tekabül ediyor. Yeni 444 1 444 aradım da öğrendim.

şahin doğan

80+ Platinum
TT yi az önce yeni aradım. Modem sizin dedi. Geri vermek zorunda değilsiniz dedi.
Garip. Dikkat edin hocam normal durumda caydığınız zaman modemi geri vermezseniz modem ücretini cayma bedeline yansıtıyorlar.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Garip. Dikkat edin hocam normal durumda caydığınız zaman modemi geri vermezseniz modem ücretini cayma bedeline yansıtıyorlar.
Valla bilmiyorum. Ben sadece TT nin söylediğini söylüyorum. Eğer altyapı Fiber olsaymış geri vermek zorunda oluyormuşuz zaten. Ama bizim ki ADSL idi. Millenicom a geçtik. VDSL porta taşındık.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,102
Üyeler
152,407
Son üye
dondoki
Top Bottom