Neler Yeni

🔥İndirim Cebel Lüks Kahvaltı Paketi 1.186,25 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Aşko Kuşko
Piyasaya göre ne kadar uyguna gelmiş oluyor hocam?

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,669
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Markayı tanımıyorum ama dandik kavramı neye ve kime göre? Yorumlara baktım geri dönüşler çok iyi , herhangi bir sorunda iade yada, para ödemesi de yapılıyor, fiyatı da fena değil
millet 1000 liraya bir sürü mal alınca tabi olumsuz yorum yapmaz. dandik hocam, kalite emaresi yok mallarda. lezzetli ve orijinal değiller.

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
millet 1000 liraya bir sürü mal alınca tabi olumsuz yorum yapmaz. dandik hocam, kalite emaresi yok mallarda. lezzetli ve orijinal değiller.
aldın mı hocam daha önce ?

• Beğen
Reaksiyonlar: 7mit

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,536
İsim
ali
Gayet lezzetli olduğunu düşünüyorum ha tabi üst düzey diğer markalar gibi olamaz belki ama yinede gayet ağız tadına göre lezzeti var.

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tükettim hocam cebel ürünlerini.
bende aldım mesela tereyağı oldukça güzel tuzu tadı yerinde fındık ezmesinin de fındık oranı yüksek. bence sen farklı bir markayla karıştırıyorsun gibi geldi keza ürün yorumları da yıldızlaması da senin yorumunun tam aksine söylüyor.

1706623067156.png

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,669
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
bende aldım mesela tereyağı oldukça güzel tuzu tadı yerinde fındık ezmesinin de fındık oranı yüksek. bence sen farklı bir markayla karıştırıyorsun gibi geldi keza ürün yorumları da yıldızlaması da senin yorumunun tam aksine söylüyor.

Alıntıyı görüntüle
hocam belki de ben kaliteli besinler tükettiğimden bana fazla dandik gelmiştir. herkesin halihazırda tükettiği şeyler de kriterini belirliyor nihayetinde. :)

GirayHan

80+ Gold
Gayet lezzetli olduğunu düşünüyorum ha tabi üst düzey diğer markalar gibi olamaz belki ama yinede gayet ağız tadına göre lezzeti var.
gayet lezzetli ürünleri var hocam. en basitinden girin mağazasına adamların sattığı en düşük fiyatlı bir ürünü denemek için alın test edin :) en basit örnek

1706623148947.png

1706623169684.png

tadıbu'dan fındık oranı yüksek mesela.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam belki de ben kaliteli besinler tükettiğimden bana fazla dandik gelmiştir. herkesin halihazırda tükettiği şeyler de kriterini belirliyor nihayetinde. :)
kaliteli tüketiyorum dediğine göre köy ürünleri satın alıyorsun sanırım hocam. yoksa endüstriyel paketli hiç bir ürün fazladan kaliteli değildir şehir hayatında.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Muhammed
kaşar peynir ve zeytinini tüketme şansım oldu peyniri güzel fakat zeytini beğenmedim fikir olur alcak arkadaslara.

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,669
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
gayet lezzetli ürünleri var hocam. en basitinden girin mağazasına adamların sattığı en düşük fiyatlı bir ürünü denemek için alın test edin :) en basit örnek

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

tadıbu'dan fındık oranı yüksek mesela.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kaliteli tüketiyorum dediğine göre köy ürünleri satın alıyorsun sanırım hocam. yoksa endüstriyel paketli hiç bir ürün fazladan kaliteli değildir şehir hayatında.
aynen öyle hocam. biz kendimiz pekmez yapıyoruz mesela. köyden süt yoğurt alıyoruz. böyle beslendikten sonra bu paketli gıdaların hepsi sadece şeker tadı veriyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
919,018
Üyeler
142,500
Son üye
ulasss122
Top Bottom