Neler Yeni

Chrome Ve Steam'de Gezerken Ekranda Siyah Kare Sorunu !!

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Kadir
Steam
kdrRookie
Herkese selamlar sistemim yeni sayılır 6-7 aylık bu sorun birkaç aydır devam ediyor ama fazla rahatsız etmediği için ellemiyorum fakat artık sorunu çözmek istiyorum google da herhangi bir anda örneğin arama yapacakken yada bir siteye girerken ekranın yarısı veya çeyreği siyah oluyor en fazla 3 saniye falan ama buda rahatsız ediyor steamde de aynı sorun var nasıl düzeltebilirim ?
(sistem: 4060- r5600- 16ram- asusvg248qg 165hz monitör)

meth4sX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
ahmet alaca
Display Driver Uninstaller (DDU) programını indir. Bilgisayarı güvenli modta çalıştırarak indirdiğin programla ekran kartı driver'ını kaldır.
Reset sonrasında normal bir şekilde güncel ekran kartı driverını kur.

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Kadir
Steam
kdrRookie
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Display Driver Uninstaller (DDU) programını indir. Bilgisayarı güvenli modta çalıştırarak indirdiğin programla ekran kartı driver'ını kaldır.
Reset sonrasında normal bir şekilde güncel ekran kartı driverını kur.
Zaten sorun birkaç aydır devam ediyor ve sürekli güncelliyorum ekran kartını

slurpy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
bubirsır
tarayıcı ve discordda bendede aynı sorun oluyor özellikle discordda birisinin yayınını izlerken

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,139
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
biosu güncelle dostum. Ne alaka diyebilirsin ama ben chrome çalışma şeklini chrome://flags/ bu siteden openGL olarak değiştirdim ve bios güncellemesini yaptım birdaha karşılaşmadım. Aynı sendeki gibi steam ve chromeda oluyordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

1713614483017.png

sitede yaptığım ayar bu

chrome://flags/

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
İbrahim Toglu
Herkese selamlar sistemim yeni sayılır 6-7 aylık bu sorun birkaç aydır devam ediyor ama fazla rahatsız etmediği için ellemiyorum fakat artık sorunu çözmek istiyorum google da herhangi bir anda örneğin arama yapacakken yada bir siteye girerken ekranın yarısı veya çeyreği siyah oluyor en fazla 3 saniye falan ama buda rahatsız ediyor steamde de aynı sorun var nasıl düzeltebilirim ?
(sistem: 4060- r5600- 16ram- asusvg248qg 165hz monitör)
Sorun bios fln değil buna chrome ayarları sebep oluyor muhtemelen. Chrome/flags kısmından donanım hızlandırmayı kapatmayı deneyin veya open gl seçeneği de işe yarayabilir.
Benzer sorun:

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Kadir
Steam
kdrRookie
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
biosu güncelle dostum. Ne alaka diyebilirsin ama ben chrome çalışma şeklini chrome://flags/ bu siteden openGL olarak değiştirdim ve bios güncellemesini yaptım birdaha karşılaşmadım. Aynı sendeki gibi steam ve chromeda oluyordu

Alıntıyı görüntüle
sitede yaptığım ayar bu

chrome://flags/
bios güncellemesini dün yaptım ve bugünde birkaç kez sorunu yaşadım

Sorun bios fln değil buna chrome ayarları sebep oluyor muhtemelen. Chrome/flags kısmından donanım hızlandırmayı kapatmayı deneyin veya open gl seçeneği de işe yarayabilir.
Benzer sorun:
peki ya steam?

Top Bottom