Neler Yeni

Çift Monitör Yapma Hakkında

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
İlker Palalı
Arkadaşlar benim 10 13 sene önceki monitör var baya eski yani şimdi yeni sisteme bunu nasıl 2. monitör olarak ayarlayabilirim acaba ?

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Dostum benim de eski monitörlerim vardı dönüştürücü alarak geri hayata döndürdüm, şu an 3 monitör kullanıyorum :D.

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
İlker Palalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum benim de eski monitörlerim vardı dönüştürücü alarak geri hayata döndürdüm, şu an 3 monitör kullanıyorum :D.
link atarmısın neleri almam gerektiğini gerisinide galiba netten bakıp yapabilirim

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
link atarmısın neleri almam gerektiğini gerisinide galiba netten bakıp yapabilirim
Ben direkt bir şey atamam, eski monitörünün konnektörü VGA ise HDMI'yı veya DisplayPort'u VGA'a dönüştüren dönüştürücüler alman lazım.

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
İlker Palalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben direkt bir şey atamam, eski monitörünün konnektörü VGA ise HDMI'yı veya DisplayPort'u VGA'a dönüştüren dönüştürücüler alman lazım.
vga galiba mavi vidalı oluyor iki tarafıda şimdi tane vga yı hdmı dönüştürücü alsam oluyor mu ama displayport kullanıyorum normal monitörde bu hdm olsa sıkıntı olmaz degıl mı

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
vga galiba mavi vidalı oluyor iki tarafıda şimdi tane vga yı hdmı dönüştürücü alsam oluyor mu ama displayport kullanıyorum normal monitörde bu hdm olsa sıkıntı olmaz degıl mı
Sorun olmaz. DisplayPort'u VGA'ya dönüştüren kablolar daha iyi oluyor bu arada, en azından çalışma oranları daha yüksek.

Top Bottom