Neler Yeni

Cimer şikayetler anonim mi?

WindyZie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Uğur
Arkadaşlar selamlar, komşumdan gürültü sebebiyle cimer üzerinden şikayetçi oldum. Kendileriyle bir sorun yaşamak istemiyorum. Yapılan şikayetler anonim olarak mı gözüküyor?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,002
İsim
uwu
Arkadaşlar selamlar, komşumdan gürültü sebebiyle cimer üzerinden şikayetçi oldum. Kendileriyle bir sorun yaşamak istemiyorum. Yapılan şikayetler anonim olarak mı gözüküyor?
Anonim

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,368
İsim
Cengiz
Anonimdir

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,904
İsim
Mehmet Aslan
Son düzenleme ile Anonim şikayet olayı kalktı hocam. Komşunuzun muhtemelen haberi olur sizin ihbar ettiğinizden. Sahte ihbarlar ile sistem suistimal edildiği için böyle bir değişikliğe gidildi.

• Beğen
Reaksiyonlar: qcil

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Bahadır
anonim olmasi istersen senin adini vermezler herhalde

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Görkem çetinkaya
Hocam ilk olarak anonim ve direk şikayet edin uyardiysaniz sikayet ettiğinizi anlar.

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Berke
Valla belli olmuyor bizim arkadaş üniversiteyi şikayet etmişti kışın ısıtma sistemi çalışmıyor diye. Şikayet dekanlığa açık bir şekilde gitmiş. Dekan arkadaşı yanına çağırıp azarlamıştı neden şikayet ediyon diye

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,904
İsim
Feyzullah
Anonim şikayetler dikkate alınmak zorunda değildir

WindyZie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Uğur
Hocam ilk olarak anonim ve direk şikayet edin uyardiysaniz sikayet ettiğinizi anlar.
Hocam direkt şikayet ettim. Kendileri cidden gıcık denilecek türden komşular ondan dolayı anonim mi diye merak etmiştim sağolun. Bir şey daha soracaktım şimdi şikayetten sonra ne olacak uyarı falan mı verecekler bir bilginiz var mı?

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Görkem çetinkaya
Hocam direkt şikayet ettim. Kendileri cidden gıcık denilecek türden komşular ondan dolayı anonim mi diye merak etmiştim sağolun. Bir şey daha soracaktım şimdi şikayetten sonra ne olacak uyarı falan mı verecekler bir bilginiz var mı?
Bildiğim kadarıyla evet uyarılıyorlar.

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Muhammed Enes ÜNAL
Anonim olarak şikayet edebiliyorsun fakat işin içine polis yada bir davalık durum olduğunda ismini paylaşıyolar

Top Bottom