Neler Yeni

Cinsellik içerdiği için popüler olan oyun Stellar Blade

Griffon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mete
Oyunun hikayesi rezalet, grafik orta, oynanış ve combat kötü. Aynı karakter erkek olsa oynayan olmazdı ama sırf anadan doğma gotik kız olduğu için en çok konuşulan oyunlardan birisi oldu. Bu yüzden zamanla emin olun ki bu tür oyunların çok daha fazlası gelicek... üzücü

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Oyunu oynadım. Gayet güzel olmuş. ABD'de patlak veren abuk sabuk woke kültürünün oltasına gelip oyunu gömüyorlar. Olay bu.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,984
İsim
Hacı

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Eray Yılmaz
Cinsellik yok oyunda erotik sadece.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,149
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Oyunun hikayesi rezalet, grafik orta, oynanış ve combat kötü. Aynı karakter erkek olsa oynayan olmazdı ama sırf anadan doğma gotik kız olduğu için en çok konuşulan oyunlardan birisi oldu. Bu yüzden zamanla emin olun ki bu tür oyunların çok daha fazlası gelicek... üzücü
Göz zevkimiz artıyor işte ne güzel. Steamde dünya kadar cinsel içerikli oyun var ve tercih eden oynuyor. Witcher oynamış insanlar da yenneferle mi yatsam trissle mi diye düşünmüştür

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,059
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
GTA6 ya yeni bir rakip

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Oyunu yapan kişi cinsellik üzerinden oyunu hemen alacağımı düşüyorsa çok doğru düşünmüş. Eve gittiğim an alım işlemlerini başlatıyorum.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,059
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Oyunu yapan kişi cinsellik üzerinden oyunu hemen alacağımı düşüyorsa çok doğru düşünmüş. Eve gittiğim an alım işlemlerini başlatıyorum.
Bu oyun gene konsepti o değil steamde direk ona göre bir konsept var bildiğin düşündüğünüz eğlenceli bir oyun 😂

Top Bottom