Neler Yeni

Citroën in Vatandaş a Yaptığı Zulüm Hakkında Düşünceleriniz.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Normal de paylaşmazdım yalnız markaların kendini güçlü görüp avukatları aracılarıyla vatandaşı ezmesine tahammülüm yok 0 alınan araçta bu denli kusur olmasına rağmen iş mahkemeye kadar gidiyor. Daha öncede Citroën markasına ısınamadığımı söylemiştim bu videodan sonra markadan iyice soğumuş oldum. Benim düşüncelerim bu yönde peki sizin düşünceleriniz nedir bu benzeri olaylar ailenizin, tanıdığınız veya sizin başınıza geldi mi?

Bahsedilen Video:

Güncelleme ile eklenen 2. video yeni:

NOT: Her markanın modelin de belli zamanlarda bazı sorunlar olabilir önemli olan markanın bu mağduriyeti gidermesidir ama ne yazık ki tam tersi bir tutum izleyen bir marka anlayışı görüyoruz.

Son düzenleme:

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Ülkemizin mevcut adalet sistemi Citroen gibi "bozuk" firmalara güven veriyor. :)

samet4747

80+ Platinum
Citroen olsam bende yaparım, sonuçta ülkede vatandaşın önemi yok. Param var istediğimi yaparım...

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
........
Normal de paylaşmazdım yalnız markaların kendini güçlü görüp avukatları aracılarıyla vatandaşı ezmesine tahammülüm yok 0 alınan araçta bu denli kusur olmasına rağmen iş mahkemeye kadar gidiyor. Daha öncede Citroën markasına ısınamadığımı söylemiştim bu videodan sonra markadan iyice soğumuş oldum. Benim düşüncelerim bu yönde peki sizin düşünceleriniz nedir bu benzeri olaylar ailenizin tanıdığınız veya sizin başına geldi mi?

Bahsedilen Video:
Mahkeme açsa en az 3 yıl sürecek citroen de bunu biliyor. Avrupada yaptırımlar çok daha sıkı göz actirmazlar citroene. Biraz araştırdım çoğu yeni arabasında bu sorum var hatta motorda yağ kaçakları bile mevcut. Boya atmasida biraz baktım astar yok üstüne vernik yok fırın boya da değilse normal 5 TL lik spreyle bisikletini boya 1 ay sonra soyulur o hesap. Citroen marka alınmazmis.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Mahkeme açsa en az 3 yıl sürecek citroen de bunu biliyor. Avrupada yaptırımlar çok daha sıkı göz actirmazlar citroene. Biraz araştırdım çoğu yeni arabasında bu sorum var hatta motorda yağ kaçakları bile mevcut. Boya atmasida biraz baktım astar yok üstüne vernik yok fırın boya da değilse normal 5 TL lik spreyle bisikletini boya 1 ay sonra soyulur o hesap. Citroen marka alınmazmis.
Doğru, kaliteli üretmiyorlar.

Kadir_1987

80+ Silver
Normal de paylaşmazdım yalnız markaların kendini güçlü görüp avukatları aracılarıyla vatandaşı ezmesine tahammülüm yok 0 alınan araçta bu denli kusur olmasına rağmen iş mahkemeye kadar gidiyor. Daha öncede Citroën markasına ısınamadığımı söylemiştim bu videodan sonra markadan iyice soğumuş oldum. Benim düşüncelerim bu yönde peki sizin düşünceleriniz nedir bu benzeri olaylar ailenizin tanıdığınız veya sizin başına geldi mi?

Bahsedilen Video:

Ali Dakak'a Selam Olsun.
Anladınız siz !

İceWolf

80+ Silver
Fransız araçları zaten kalitesiz. Vidyodaki arkadaş mahkeme ne kadar sürerse sürsün sıfırıyla değişim alacaktır. Bundan 7 yıl önce bir arkadaşım sıfır Citroen C5 ten aracın %20 sine yakın arızayla karşılaştığından beri Fransız mallarından uzak duruyorum, herkesede tavsiye ederim.

Logithx

80+ Bronze
Bunlar araxı satıyım sonra önemli değil hesabındalar müşterisine en çok önem veren otomabil firması volvo adamlar bir problemde sorun çözme odaklılar zaten sıfır aldığın arabalar her yeri kapalı halde geliyor disklerini bile kapataıyorlar tırla gelirken taş çarptı su oldu olayı olmasın diye..

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Fransız markalarında zaten bir kalitesizilik hâkim. Onun haricinde Avrupa'da müşterisine en çok önem veren firma bile Tr'de bozuyor gerçekten anlam veremiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pegout'un hizmetini bilmiyorum ama onun arabalarında da böyle sorunlar olabiliyor.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,949
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Peugeot da bir Fransız markası ancak bu şekilde sorun yaşayanlara rast gelmedim. Özellikle 508 GT çok hoşuma gidiyor.

Techno08

80+ Gold
Yıl olmuş 2021 ve hâlâ daha Citroen alan var mı cidden? Geçmiş olsun…

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Top Bottom