Neler Yeni

Rehber Cleocin T ile sivilcelerden kısa sürede kurtulun

TamerKs

80+ Silver
Forumda sadece öneriyordum ve ilerleyen süreçte herkesin memnun olduğunu gördüm, herkes haberdar olsun diye de ürünü tanıtmak istiyorum.

Cleocin T eczanelerde 19 TL ye reçetesiz satılan bir ürün, sürülen sivilceye kısa sürede etki eden ve kurutan Cleocin T sivilceyi kuruttuğu için soyulup yok oluyor. İçerdiği asit sayesinde de sivilce olan yerlerde bir daha sivilce çıkmasını engellemektedir.

- 12 yaş altı için uygun değildir
- Günde iki kere ince tabaka halinde sürülmelidir
- Sürülmeden önce yüzün temiz olması gerekir
- Alerjiniz varsa ürünü kullanmayınız, ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız.
- Sürdükten sonra güneşe maruz kalmayın.

@Çağrı Yılmaz @Besim Tibuk

Son düzenleme:

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Şuan Acnemix ve bir krem var onu kullanıyorum ben, dediğini sürsem etki eder mi? acaba?
Yaş 13

TamerKs

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan Acnemix ve bir krem var onu kullanıyorum ben, dediğini sürsem etki eder mi? acaba?
Yaş 13
Dediğin üründe alkol bulunduğu için cildi tahriş etmiş olabilir dolayısıyla Cleocin T kullanılması konusunda emin değilim.

Kullanmış olduğunuz ürüne ara verip kullanabilirsiniz tahminimce ama yinede doktora danışmakta fayda var.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Dediğin üründe alkol bulunduğu için cildi tahriş etmiş olabilir dolayısıyla Cleocin T kullanılması konusunda emin değilim.

Kullanmış olduğunuz ürüne ara verip kullanabilirsiniz tahminimce ama yinede doktora danışmakta fayda var.
Doktora randevu alınsa keşke, ne zaman baksam boş saat yok, başta gittiğimde yüzümde çok fazla iltihaplı akne olduğu için bunu ve diğer kremi yazmıştı(ismi differin) ve baya bi geçti ufak tefek kaldı

TamerKs

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
13 yaşında 21 bin tane mesaj mı yazdın foruma? Okuma yazmayı forumda mı öğrendin? :ROFLMAO:
Kendisi yaşıtlarına göre saygılı ve olgun birisi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Doktora randevu alınsa keşke, ne zaman baksam boş saat yok, başta gittiğimde yüzümde çok fazla iltihaplı akne olduğu için bunu ve diğer kremi yazmıştı(ismi differin) ve baya bi geçti ufak tefek kaldı
Sizlere yüz yıkama köpüğü önerdi mi?

Ben yüzüme herhangi bir ürün kullanmak istesem bioderma veya la roche markaların yüz yıkama ürünlerini kullanırım (sivilce öncesi yüzün tertemiz ve yağdan arınmış olması için).

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Sizlere yüz yıkama köpüğü önerdi mi?

Ben yüzüme herhangi bir ürün kullanmak istesem bioderma veya la roche markaların yüz yıkama ürünlerini kullanırım.
Bir sıvı sabun gizi bişi yazmıştıda çok pahalı olduğu için almamıştım

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Aknemix akela forte sivex ve azroyu aynı anda kullanıyorum sabun daha etkili

Şu alın kısmında saçların olduğu yerde küçük ama şişmeyen pütür pütür olan sivilceleri de geçiriyo mu

TamerKs

80+ Silver
Şu alın kısmında saçların olduğu yerde küçük ama şişmeyen pütür pütür olan sivilceleri de geçiriyo mu
Sanmam, o tür sivilce soyularak çıkartılmaz diye biliyorum. Eğer Alerjiniz yoksa deneyebilirsiniz net bir bilgiye sahip değilim.

Besim Tibuk

80+ Gold
Forumda sadece öneriyordum ve ilerleyen süreçte herkesin memnun olduğunu gördüm, herkes haberdar olsun diye de ürünü tanıtmak istiyorum.

Cleocin T eczanelerde 19 TL ye reçetesiz satılan bir ürün, sürülen sivilceye kısa sürede etki eden ve kurutan Cleocin T sivilceyi kuruttuğu için soyulup yok oluyor. İçerdiği asit sayesinde de sivilce olan yerlerde bir daha sivilce çıkmasını engellemektedir.

- 12 yaş altı için uygun değildir
- Günde iki kere ince tabaka halinde sürülmelidir
- Sürülmeden önce yüzün temiz olması gerekir
- Alerjiniz varsa ürünü kullanmayınız, ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız.
- Sürdükten sonra güneşe maruz kalmayın.

@Çağrı Yılmaz @Besim Tibuk
Bir süre önce kullandım, yararını da kısa sürede gördüm.
2 aydır sürmüyorum. Sivilce de çıkmıyor artık yüzümde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben yüzüme herhangi bir ürün kullanmak istesem bioderma veya la roche markaların yüz yıkama ürünlerini kullanırım (sivilce öncesi yüzün tertemiz ve yağdan arınmış olması için).
Ben Dove yüz sabunu kullanmıştım.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,580
İsim
Oğuzhan Şahin
Kişiden kişiye değişen şeyler bunlar. Zamanında kullandım bende bir işe yaramamıştı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,571
Üyeler
141,313
Son üye
N3mye
Top Bottom