Neler Yeni

Clonex isimli ilaca başladım. (SSli)

@Mechanist oku hoca oku, bu konuda yazılanları da oku. bak bakalım ne tarz konular açan biriymiş. gelip bana bir şeyleri bilmeden laf ettin ya, bir şeyler biliyordum belki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

cinsel iliskiye girdigi kadinlar ile populer olmus bir yazar. hem de her sitede. inci sozlukte yaptigi paylasimlardan dolayi is bulamadigini yazar forumlarda. siz daha neyi savunuyorsunuz anlamadim gitti...
ben oldukca humanist bir insanimdir, homofobiklerden dahi nefret ederim fakat boyle birisinin hicbir sekilde savunulacak bir yani yok. bizim de misol fonksera gibi ilaclar kullandigimiz bir donem oldu fakat boyle bir insan olmadik, olamadik. @Mechanist hocam lutfen okuyun bunlari.
Kafan mı güzel hocam? Benim hiç sevgilim olmadı ve 33 yaşımdayım. 3 kere parayla yaptım, başka da tecrübem yok. Bunun dışında evlenemeyeceğim için belki devam ederim bu işe ama belki de etmem.

FurkanIIy

80+ Bronze
3712161_oa83b.jpg

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,393
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Kafan mı güzel hocam? Benim hiç sevgilim olmadı ve 33 yaşımdayım. 3 kere parayla yaptım, başka da tecrübem yok. Bunun dışında evlenemeyeceğim için belki devam ederim bu işe ama belki de etmem.
incide daha iyi bir kariyeriniz var

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,153
İsim
Furkan ŞENGÜL
googleye kayra inci sözlük yaz sonra bi 30 dk incele anlıcaksın yıllardır aynı konuları açıyor inci sözlükten 30 kere ban yedi hala yeni no alıp üye olmaya çalışıyor değişik sorunlu bir npc

dini değerler kitap allah vs
ölmüş insanlar ( özgecan arslana dediklerini görseniz bu lavugu yaşatmazsını tcv edilip yakılan kız eski bir olay hatırlamayanlar için
pedofili 9 yaşındaki dizi oyuncusuna üff ne şaapılır ne şey edilir
ve aklıma gelmeyen birçok şey var
bu kafada olan birisi saydıklarmın hepsine söver sayar laf atar ne alaka onuda anlamadık hiçbirzaman
ilgi çekmek için her şey okey de bu bkunu çıkaralı yıllar oluyor kendi resimini paylaşmaktanda çekinmez hiçbi zaman bazen bazıları trolünemi bu adamı kullanıyorlar sanıyorumda bu gerçek galiba yazış tipi aynı kayra mk
KENDİMDEN UTANÇ DUYUYORUM BU ADAMIN KONULARINA MESAJ ATTIM DİYE

HAYATIMDA EN BÜYÜK 2. PİŞMANLIĞIMI ÇEKİYORUM ŞUAN

Son düzenleme:
Bu arada "İnci sözlük Kayra" yazınca içeriğinde hep bana hakaret ettikleri görseller geliyor. Benim paylaştığım bir yazı asla yok. Anlamıyorum yani, ben suçlu değilim, tek suçum göbekli fotolar paylaşmak.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,192
İsim
Sarp Yılmaz
@Mechanist oku hoca oku, bu konuda yazılanları da oku. bak bakalım ne tarz konular açan biriymiş. gelip bana bir şeyleri bilmeden laf ettin ya, bir şeyler biliyordum belki.

cinsel iliskiye girdigi kadinlar ile populer olmus bir yazar. hem de her sitede. inci sozlukte yaptigi paylasimlardan dolayi is bulamadigini yazar forumlarda. siz daha neyi savunuyorsunuz anlamadim gitti...
ben oldukca humanist bir insanimdir, homofobiklerden dahi nefret ederim fakat boyle birisinin hicbir sekilde savunulacak bir yani yok. bizim de misol fonksera gibi ilaclar kullandigimiz bir donem oldu fakat boyle bir insan olmadik, olamadik. @Mechanist hocam lutfen okuyun bunlari.
Ben kimseyi savunmadım burada bir yanlışın var ben hiçbir yazım da bu arkadaşın yaptıkları doğru vs... gibi şeyler söylemedim sadece bela okuyarak bir yere varılamayacağını anlatmaya çalışıyorum neden hakaret edesin boş ver gitsin.
Arkadaş belli ki normal değil sorunları vs... var fakat bunları da bu şekilde dışa vurmamalı ayrıca gerçekten forumlardaki yaptıkları doğruysa vay haline gerçekten yazık böyle bir insan olmaktan utanması lazım.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,430
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Bu tam olarak hangi konuda sizi iyi hissettirecek ? İlaç dediğin bir şeye şifa değildir ancak beladır şu devirde gerçi de.

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,393
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Ben kimseyi savunmadım burada bir yanlışın var ben hiçbir yazım da bu arkadaşın yaptıkları doğru vs... gibi şeyler söylemedim sadece bela okuyarak bir yere varılamayacağını anlatmaya çalışıyorum neden hakaret edesin boş ver gitsin.
Arkadaş belli ki normal değil sorunları vs... var fakat bunları da bu şekilde dışa vurmamalı ayrıca gerçekten forumlardaki yaptıkları doğruysa vay haline gerçekten yazık böyle bir insan olmaktan utanması lazım.
teşekkürler hocam. bu şekilde neden dediğimi bi nebze anlatmış oldum.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,192
İsim
Sarp Yılmaz
teşekkürler hocam. bu şekilde neden dediğimi bi nebze anlatmış oldum.
Rica ederim hakaret ederek her zaman kendin haklıyken haksız olursun boş ver.
arkadaşın ne olup olmadığını herkes biliyor sanırsam bir ben bilmiyorum zaten :)

Top Bottom