Neler Yeni

Çözüldü✓ Cloud 3 mu Blackshark v2x mi alınır

Galko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Murathan Yekta
Bütçe
2500
Cloud 3 hakkında biraz sikayet duydum ama gene de guzele benziyor arada 2500'e kadar duşuyor v2X de şu an 1800-2000 bandında sizce hangisi tercih edilmeli R6, Valorant tarzı oyunlar ve sık muzik dinlerim.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,404
İsim
kilan embappe
Kıyaslanamaz. Cloud 3
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düz V2 ile bile zor kıyaslanır cloud 3 ile. V2X zaten en fazla cloud core a rakip olur (daha iyidir V2X ama rakibi HyperX tarafında bu).

Galko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Murathan Yekta
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kıyaslanamaz. Cloud 3

Düz V2 ile bile zor kıyaslanır cloud 3 ile. V2X zaten en fazla cloud core a rakip olur (daha iyidir V2X ama rakibi HyperX tarafında bu).
Cloud 3 alsam üzermi hocam mikrofonu vs

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Doğukan
Cloud 3 alsam üzermi hocam mikrofonu vs
wireless modelini kullanıyorum mikrofonu gayet güzel kristal netliğinde ama müzik dinlerken pek tatmin etmeyebilir fps için üretilmiş bir kulaklık zaten uygun fiyatta bulduysan yapıştır geç

Galko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Murathan Yekta
wireless modelini kullanıyorum mikrofonu gayet güzel kristal netliğinde ama müzik dinlerken pek tatmin etmeyebilir fps için üretilmiş bir kulaklık zaten uygun fiyatta bulduysan yapıştır geç
Kablolu alacağım maalesef üzermi genel olarak

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Gurkan
v2x onermem gıcırdıyor ses fulleyınce sagda azalma oluyo

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Doğukan
Kablolu alacağım maalesef üzermi genel olarak
2 kulaklığıda kullandım v2xin boyut ayarlama yeri bir süre sonra gevşeyip sabit ayarda kalmıyor ikisiyle karşılaştırınca cloud 3 ün ezici bir üstünlüğü var kabloluyla wireless arasında fark yok zaten hatta kabloludan daha iyi performans alırsınız

Galko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Murathan Yekta
2 kulaklığıda kullandım v2xin boyut ayarlama yeri bir süre sonra gevşeyip sabit ayarda kalmıyor ikisiyle karşılaştırınca cloud 3 ün ezici bir üstünlüğü var kabloluyla wireless arasında fark yok zaten hatta kabloludan daha iyi performans alırsınız
Tamamdır indirim gordugum de alıyorum o zaman bu fiyata varmı daha iyisi?

v2x onermem gıcırdıyor ses fulleyınce sagda azalma oluyo
Anladım hocam sağolun

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Gurkan
Tamamdır indirim gordugum de alıyorum o zaman bu fiyata varmı daha iyisi?

Anladım hocam sağolun
sacma bır gıcırdaması var bu butcede steel serıes nova 1 bakılabılır

Lost_Dragon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Göksel Gündüz
Aşağıdaki linkte yapılan testlere göre müzik açısından Hyper X, Bass ve tiz seslerde ortalama bir puan almış, mid sesler ise iyi. Razer ise Bass ve mid seslerde iyi ama tiz seslerde berbat görünüyor.

Mikrofon açısından ikisi de 8.7 puan vermişler ama bana Razer'ın mikrofonu daha iyi geldi. Recording Quality kısmında bir örnek var. Oradan dinleyebilirsin mikrofon testini.

Oyun konusunda ise HyperX, Imaging özelliği 8.7 puan almış, Razer ise 7,9 puan. Bu özellik ayak seslerini duymanı sağlıyor oyunlarda. HyperX daha iyi görünüyor Razer'a göre.

Galko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Murathan Yekta
Aşağıdaki linkte yapılan testlere göre müzik açısından Hyper X, Bass ve tiz seslerde ortalama bir puan almış, mid sesler ise iyi. Razer ise Bass ve mid seslerde iyi ama tiz seslerde berbat görünüyor.

Mikrofon açısından ikisi de 8.7 puan vermişler ama bana Razer'ın mikrofonu daha iyi geldi. Recording Quality kısmında bir örnek var. Oradan dinleyebilirsin mikrofon testini.

Oyun konusunda ise HyperX, Imaging özelliği 8.7 puan almış, Razer ise 7,9 puan. Bu özellik ayak seslerini duymanı sağlıyor oyunlarda. HyperX daha iyi görünüyor Razer'a göre.

Cloud 3 v2 rakibiymiş zaten cloud 3 alıcam sanırım

sacma bır gıcırdaması var bu butcede steel serıes nova 1 bakılabılır
Cloud 3 den İyimidir

Top Bottom