Neler Yeni

Razer BlackShark V2 X mi? HyperX Cloud Core mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet Yasin KANLI
Merhaba arkadaşlar 2 kulaklık arasında kaldım ve acil almam gerekiyor.
HyperX Cloud Core + 7.1 HX-HSCC-2-BK/WW
Razer BlackShark V2 X

İki ürün arasında kaldım, hyperx şu an indirimde fiyat farkı aralarında 300-400 tl bandında. Ben genellikle cs 2 ve pubg tarzı oyunlar oynuyorum. Bu iki kulaklık arasında daha önceki kullanıp deneyimleyen arkadaşlar varsa acil olarak yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim.
1 yıldır v2 x kullanıyorum bu zamana kadar bir sürü makrkayı kullandım rampage havit steelsreies asus hyperx ve kullandığım en rahat kulaklık v2 x ses kalitesi olarakta mükemmel bir kulaklık tavsiye ederim kesiinlikle alan kişinin aklında soru bırakmaz acaba diğerini mi alsaydım diye

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Halil
Bu arada HyperX Cloud Core DTS Yazıyor ama 7.1 olandan farkı var mı?
1722250136280.png

Kablolu oyun bağlantı testlerinde neredeyse benzer performans göstermişler

fufuker1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
fufuker1 development
v2x, cloud2 nin rakibi diye biliyorum. Cloud coreden daha iyidir

Cosmonova

80+
Merhaba arkadaşlar 2 kulaklık arasında kaldım ve acil almam gerekiyor.
HyperX Cloud Core + 7.1 HX-HSCC-2-BK/WW
Razer BlackShark V2 X

İki ürün arasında kaldım, hyperx şu an indirimde fiyat farkı aralarında 300-400 tl bandında. Ben genellikle cs 2 ve pubg tarzı oyunlar oynuyorum. Bu iki kulaklık arasında daha önceki kullanıp deneyimleyen arkadaşlar varsa acil olarak yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim.
Ben de arada kaldım ancak bilen kimse cevaplamamış hiçbir konuyu. Cloud core ve cloud 2 arasında ne fark var ben anlayabilmiş değilim 1480tl'ye alabiliyorum cloud core'u. Blackshark v2x 1700 küsürken cloud core daha mantıklı geldi özellik bakımından zaten daha üstün sadece biraz daha ağır. Bir arkadaşın attığındaki Rtings'e göre de cloud core daha iyi duruyor. 310g ağır gelmeyecek ise ki bence ortalama bir ağırlık alınabilir geldi. Ancak ben de çok bilmiyorum dediğim gibi sizinle aynı şekilde detaylı şekilde bilen biri arıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
MURAT GÜLLÜ
Ben de arada kaldım ancak bilen kimse cevaplamamış hiçbir konuyu. Cloud core ve cloud 2 arasında ne fark var ben anlayabilmiş değilim 1480tl'ye alabiliyorum cloud core'u. Blackshark v2x 1700 küsürken cloud core daha mantıklı geldi özellik bakımından zaten daha üstün sadece biraz daha ağır. Bir arkadaşın attığındaki Rtings'e göre de cloud core daha iyi duruyor. 310g ağır gelmeyecek ise ki bence ortalama bir ağırlık alınabilir geldi. Ancak ben de çok bilmiyorum dediğim gibi sizinle aynı şekilde detaylı şekilde bilen biri arıyorum.
Valla ustam doğru düzgün bende bir cevap alamadım. O yüzden gidip Hyperx Cloud Core aldım. Az önce teslim aldım müzik dinledim sadece ama güzel gibi. Ben sadece fps oyunu cs 2 ve pubg için aldım. Malzeme kalitesi ürün kalite hissi bana iyi geldi. Fiyatıda gayet iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada ikisi arasında ses kartı, yedek ped farkı var. Onun dışında teknik özelliklerine baktım bire bir aynı.

Top Bottom