Neler Yeni

Çözüldü✓ Cloud II alınmalı mı?

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,155
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Arkadaslar kafam cok karısık alsam mı almasam mı emın olamadım. Bazı arkadaslar C2 diyor bazıları blackshark v2x daha mantıklı diyor sorayım dedim sizede. Ben blacksharka daha yakınım daha cok onu onerdıler ama yine de tam karar veremedim. Su an C2 leri HP urettıgı ıcın eski kalite yok deniyor. Ondan dolayı almakta istemiyorum pek ama sizce hangisi daha iyi?
C2 1800 TL, Blackshark nays artı kuponlar ile 1300 falan oluyor.

kelomerosan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
Kerem Eldes
Arkadaslar kafam cok karısık alsam mı almasam mı emın olamadım. Bazı arkadaslar C2 diyor bazıları blackshark v2x daha mantıklı diyor sorayım dedim sizede. Ben blacksharka daha yakınım daha cok onu onerdıler ama yine de tam karar veremedim. Su an C2 leri HP urettıgı ıcın eski kalite yok deniyor. Ondan dolayı almakta istemiyorum pek ama sizce hangisi daha iyi?
cloud 2 kullanıyorum 2 senedir aralıksız ve müthiş kulaklık. Razerla kıyaslanabileceğini zannetmiyorum kalite olarak, tek eksisi razer'ın mikrofonu çok daha iyi ama yayıncı değilsen c2 de üzmez seni arkadaşlarınla konuşurken. Arada 500 lira varmış, aradaki 500 liraya değer mi bilmiyorum sonuçta sadece c2 kullandım ve aşırı memnunum ama bir sürü razer ürünü kullandım ve hiçbirinden memnun kalmadım.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,155
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cloud 2 kullanıyorum 2 senedir aralıksız ve müthiş kulaklık. Razerla kıyaslanabileceğini zannetmiyorum kalite olarak, tek eksisi razer'ın mikrofonu çok daha iyi ama yayıncı değilsen c2 de üzmez seni arkadaşlarınla konuşurken. Arada 500 lira varmış, aradaki 500 liraya değer mi bilmiyorum sonuçta sadece c2 kullandım ve aşırı memnunum ama bir sürü razer ürünü kullandım ve hiçbirinden memnun kalmadım.
Ben blacsharkı denedım ve cok hosuma gitti mikrofonu da baya iyi. Yani sırf ses kartı var diye C2 daha mantıklı olur mu bilemiyorum. Fiyat önemli değil bu arada hangisi daha iyi ise.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,228
İsim
Berk Atmaca
ses kartı varsa c2 al yoksa v2x

kelomerosan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
Kerem Eldes
Ben blacsharkı denedım ve cok hosuma gitti mikrofonu da baya iyi. Yani sırf ses kartı var diye C2 daha mantıklı olur mu bilemiyorum. Fiyat önemli değil bu arada hangisi daha iyi ise.
Sırf ses kartından olmaz, o ses kartının öyle anormal bir şey yok ki kullanmıyorum bilgisayarımda şu an. Genel ses kalitesi çok daha başaraılı, malzeme kalitesi daha iyi hissettiriyor onun dışında c2 yi mikrofonunu çıkartıp günlük hayatında da rahat kullanabilirsin ama 1300 liralık şey seni tatmin ettiyse fazlasıyla, ve bu saydıklarım için ekstra 500 vermek istemiyorsan o zaman razer a yönelmelisin bence

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,155
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Sırf ses kartından olmaz, o ses kartının öyle anormal bir şey yok ki kullanmıyorum bilgisayarımda şu an. Genel ses kalitesi çok daha başaraılı, malzeme kalitesi daha iyi hissettiriyor onun dışında c2 yi mikrofonunu çıkartıp günlük hayatında da rahat kullanabilirsin ama 1300 liralık şey seni tatmin ettiyse fazlasıyla, ve bu saydıklarım için ekstra 500 vermek istemiyorsan o zaman razer a yönelmelisin bence
Fiyat önemli değil hocam eğer ki değecekse alırım onu

Mr.Zatt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Mustafa Emir KILIÇ
1 yılı aşkın süredir Cloud 2 kullanıyorum çok memnunum ses kalitesi falan gayet güzel.

kelomerosan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
Kerem Eldes
Fiyat önemli değil hocam eğer ki değecekse alırım onu
O zaman dediğim şeyler saan cazip geliyorsa c2 öneririm ama önemli 1 not düşeyim. Eğer gözlük kullanıyorsan c2 alma çünkü sağ sola dönmüyor kulaklıklar dolaysıyla çok rahat olmayabiliyor gözlük takan biri için

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,155
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
O zaman dediğim şeyler saan cazip geliyorsa c2 öneririm ama önemli 1 not düşeyim. Eğer gözlük kullanıyorsan c2 alma çünkü sağ sola dönmüyor kulaklıklar dolaysıyla çok rahat olmayabiliyor gözlük takan biri için
Yok hocam kullanmıyorum da bilemedim şimdi herkes farklı bir şey diyor aklımda birde Cloud Core DTS vardı keşke kendim deneyebilseydim o zaman karar verirdim.

GRDL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mehmet Gürdal
Kısa süre demo etme şansım oldu.
Fiyat aralığındaki en iyi kulak üstü model.
Razerdaki gibi boğucu bir bas yok.

kelomerosan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
Kerem Eldes
Kısa süre demo etme şansım oldu.
Fiyat aralığındaki en iyi kulak üstü model.
Razerdaki gibi boğucu bir bas yok.
Doğrudur, genel olarak razer performans olarak çok güvenmemen gerekn bir marka zaten

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,155
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Arkadaşlar karar verdim bv2x alicam kuponla 1300 e geliyor

Top Bottom