Neler Yeni

Cobra Kai dizisi beni çok etkiledi ne yapmam gerekiyor?

Bu diziyi izlemeden önce yaşayamadığım gençlik yılları sanki beynimin içinde kitli bir odada duruyordu sorun yoktu ama bu dizi o odanın kilidini açmış gibi bir anda bende gençliğimi hiç yaşayamadım hiç güzel anım olmadı diye üzülüyorum depresyona girmiş gibi hissediyorum içimde bir bitkinlik durumu var ve bunu kafamdan atmak içinde diziyi yeniden izliyorum çünkü kendimi böyle teselli edebiliyorum aklımda üniversite kazanmak ABD'de üniversite okumak zengin olmak vesaire vardı fakat şuan bunlarda yok çünkü bunları yapsam bile gençlik yıllarımda hiçbir güzel anım olmadı hiçbir iyi okul dönemi geçirmedim ve bu sadece benlik bir durum değil biliyorum birçok kişi için aynısı geçerli ve şuan ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
o zaman git sat sınavına çalış

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Ne anladın merak ediyorum hocam?
gençlik senin tanımladığın bir kavram şuan 25-30 yaşında olup da senin gençlik hayallerin olarak tanımladığın şeyleri eğlenerek yapan binlerce insan var. Hiçbir şey için geç değildir eğer ölmediysen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdinin eskisini önemseyeceğine , geleceğinin eskisini yani şuan düzgün anılar elde etmeye bak. Pişman olmana gerek yok.

Alibaba nın kurucusu jack ma 40 civarı yaşında bilgisayarı kullanmayı öğrenip kurdu şirketi ve o adamdan muhtemelen 15-20 yaş daha küçüksün , internet yani bedava kütüphane imkanın var vs

• Konu Sahibi Konu Sahibi
gençlik senin tanımladığın bir kavram şuan 25-30 yaşında olup da senin gençlik hayallerin olarak tanımladığın şeyleri eğlenerek yapan binlerce insan var. Hiçbir şey için geç değildir eğer ölmediysen.

Şimdinin eskisini önemseyeceğine , geleceğinin eskisini yani şuan düzgün anılar elde etmeye bak. Pişman olmana gerek yok.
19 yaşındayım bundan sonrasında gençliğimi yaşamak istiyorum partilere gidip gezip dolaşmak istiyorum ama bunu yaparsamda yaşlılık yıllarımda çok zorluk çekeceğimi biliyorum en mantıklı fikrim güzel bir Amerikan üniversitesinde yaşayamadığım gençlik yıllarını yaşamak var ama aynı zevki verir mi bilmiyorum.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
19 yaşındayım bundan sonrasında gençliğimi yaşamak istiyorum partilere gidip gezip dolaşmak istiyorum ama bunu yaparsamda yaşlılık yıllarımda çok zorluk çekeceğimi biliyorum en mantıklı fikrim güzel bir Amerikan üniversitesinde yaşayamadığım gençlik yıllarını yaşamak var ama aynı zevki verir mi bilmiyorum.
Amerikan üniversitesini niye taktın kafaya? Trde gayet villa , havuz , yat partileri var. Birsürü de kaliteli mekan var sadece bilmen lazım. Şuan sadece eğlenmek istiyorsan önerim ortam / party vs için eşit ağırlıktan dümenden hazırlan özyeğinde kolay bir bölüme gir orda birsürü organizator falan var eventlerde takılırsın. 10 yıl sonra ne yapacagın kesin olmaz ama en azından bosluk hissi yerine 5-10 yil eglenirsin

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Arif
Yani bu kafayla evet yaşlılık yıllarında harbi zorluk çekersin. Bence böyle şeylerle uğraşacağına dersine çalış güzel bir üniversite kazan sonra hayatını yaşa.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani bu kafayla evet yaşlılık yıllarında harbi zorluk çekersin. Bence böyle şeylerle uğraşacağına dersine çalış güzel bir üniversite kazan sonra hayatını yaşa.
haklısın dediğini yapacağım ama eğlenmeyide ihmal etmeyeceğim ama fazla değil ölçüsünde.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Arif
haklısın dediğini yapacağım ama eğlenmeyide ihmal etmeyeceğim ama fazla değil ölçüsünde.
Bazı şeyleri kazanmak istiyorsan büyük fedakarlıklar yapman gerek. Kendini ama eğlenmemde lazım diye şartlandırırsan bu iş zaten olmaz.

Top Bottom