Neler Yeni

çocuk gibi görünüyorum insanlar beni nasıl sevgili yerine koyacak

Rulep

80+ Gold
Bende son sınıfım seneye 18 olucam ama boyum buz dolabı bile kadar deil bu klasik buz dolaplarını diyorum bu arada
ben ne anlarım buz dolap boyundan kaç oluyor yani. yaşla çok alakası yok ben 16 veya 17 iken doktora gittim kemikler neredeyse kaynaşmış 1-2 cm atarsın dedi 18 oldum (yeni) 1-2 cm uzadım galiba (umarım) elimde olan bir şey olmadığı için umursamıyorum da 10.sınıf çocuk benden uzun olduğu görünce bir tık moral düşüyor yani
vücut falan yaparız kapatırız diyom estetik durmuyor o da sağlık olsun ne diyeyim

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
M.S.C
İnan o ***** ***** ergenlik aşklarını tatmamak daha iyidir. Şu an bunları dert etme. İleride tipin oturacak zaten.

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,521
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
ben ne anlarım buz dolap boyundan kaç oluyor yani. yaşla çok alakası yok ben 16 veya 17 iken doktora gittim kemikler neredeyse kaynaşmış 1-2 cm atarsın dedi 18 oldum (yeni) 1-2 cm uzadım galiba (umarım) elimde olan bir şey olmadığı için umursamıyorum da 10.sınıf çocuk benden uzun olduğu görünce bir tık moral düşüyor yani
vücut falan yaparız kapatırız diyom estetik durmuyor o da sağlık olsun ne diyeyim
Ben 10. Sınıftayken 1.69 dum kötümü iyimiydim hiç bilmiyom

lionroper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Lionroper
İlgilendiği Kategoriler
Telefonlar, Donanım & çevre birimleri
16 yaşındayım yaşıma göre kısa ve zayıfım sakalım falan var biraz ama boyum ve fiziğim yüzünden asla büyük gibi görünmüyorum arkadaşlarım seni ilk gördüğümde çocuk sanmıştım falan diyor 12 yaşında benden uzun insanlar görüyorum gurur kırıcı bir şey ayrıca beni çocuk sanan akranlarım nasıl benle flört edecek ilerde illa ki evlenecek birini bulurum ama ergen aşklarını falan tadamayacağım diye üzülüyorum
Kanka boşver kızlarda nasip yoksa erkeklerde vardır

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
ozan canbaşal

Rulep

80+ Gold
alakası yok.büyük durmayla boyun.beni görenler 20 21 diyor.ayrıca kısa boylu olmak sana vücut inşa etmen için verilen bir ayrıcalık.bu şartı kendi alehine kullanabilirsin.
usta fitness falan düşünüyorum ama ortalama bir şey istiyorum kısa boylu olunca daha kolay olabilir ama uzun boylularda estetik durduğu gerçeği değiştirilemez bence

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
ozan canbaşal
usta fitness falan düşünüyorum ama ortalama bir şey istiyorum kısa boylu olunca daha kolay olabilir ama uzun boylularda estetik durduğu gerçeği değiştirilemez bence
dostum dalga mı geçiyorsun kısa boylularda daha estetik?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende 167 yim.

Ryrel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Arda Salim
Boyunuz mu kısa bu sizin için mükemmel bir avantaj sanmayın ki dezavantaj yaşıtlarım izbandut gibi ben kisacigim önce kendini bir sev ve boyunla dalga geçilmesini engelle uzunlar yer cucesi diye dalga geçer vs siz de cevap verin " Allah boyumu yeterli görmüş bu kadar uzadim kendine bak 1.90 adamsın hala uzuyon hahah" vs vs şimdi boyum kısa diye üzülme sana 1.68 bir zindan gorili atayım:

Vücudunu değiştirmen için sana mükemmel bir fırsat bu boy , çünkü kısa olduğun için kasları çıkarmak daha kolay uzunlara göre
hayatimda senin kadar optimistini gormedim sagolasin abi

İnan o ***** ***** ergenlik aşklarını tatmamak daha iyidir. Şu an bunları dert etme. İleride tipin oturacak zaten.
tatmiyim tamam olur da yaşıtlarımdan düşükmüş gibi hissediyorum

Rulep

80+ Gold
dostum dalga mı geçiyorsun kısa boylularda daha estetik?

bende 167 yim.
kızma aga ben öyle biliyordum dediğin gibiyse sevindim valla çünkü bazılarında görüyordum bir gariplik var gibiydi vücudu omuzları çok mu uzun öyle bir şey tam hatırlamıyorum kafamda öyle yer etmiş onun sebebi ne olabilir

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
M.S.C

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
ozan canbaşal
kızma aga ben öyle biliyordum dediğin gibiyse sevindim valla çünkü bazılarında görüyordum bir gariplik var gibiydi vücudu omuzları çok mu uzun öyle bir şey tam hatırlamıyorum kafamda öyle yer etmiş onun sebebi ne olabilir
knk onlar yarışmacı oldugu için abartı yapıyorlar ve kendilerini şişiriyorlar.bir vücut ne kadar uzunsa o kadar estetik olması zorlaşır.

Top Bottom