Neler Yeni

Cod Ghost vs Patrick Bateman

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
Arkadaşlar agalarla tartışmadayız agalar diyoki savaşta bateman alır bazılarımızda tabii ki ghost diyoruz sizce ?

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Arkadaşlar agalarla tartışmadayız agalar diyoki savaşta bateman alır bazılarımızda tabii ki ghost diyoruz sizce ?
Birisi British SAS personeli Birisi Şizofrenin teki. Hangisi alır sence ?
American Physco filminde karakterin yaptığı hiçbirşey gerçek değil hepsi aklında adı üstünde şizofren
Yaşlar 12-13 bile olsa bu mantığı yürütmek zor değildir diye tahmin ediyorum :D

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,435
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Üstteki yorumlara katılıyorum, her ne kadar yakışıklı bir karakter olsa da patrick bateman, şizofreni hastası bir karakterle özel personeli kıyaslamak az çok yaşınızı ortaya koyuyor.

.RBO.

80+ Silver
Oyun karkteri ile dizi karakterini karşılaştırmak kurgu ile istediğinizi yaptırabilirsini sonuçta onlar gerçek değil

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Farklı evrendeler bunları karşılaştırmak saçma değil mi?

Bateman gerçek bi karakter değil, yani şöyle düşün bir Tyler Durden gibi Bateman'ın Hayali aslında American Psycho'nun bir kısmına kadar izlediğimiz yerler, şizofren ve psikopat birisinin düşündükleri.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
17-19 aralığında .d
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bateman gerçek bi karakter değil, yani şöyle düşün bir Tyler Durden gibi Bateman'ın Hayali aslında American Psycho'nun bir kısmına kadar izlediğimiz yerler, şizofren ve psikopat birisinin düşündükleri.
arkadaşlarıma anlatmaya çalışıyorum anlamıyorlar ki delirirsin

Farklı evrendeler bunları karşılaştırmak saçma değil mi?
sorma anlatamıyorum ki .d

Birisi British SAS personeli Birisi Şizofrenin teki. Hangisi alır sence ?
American Physco filminde karakterin yaptığı hiçbirşey gerçek değil hepsi aklında adı üstünde şizofren
Yaşlar 12-13 bile olsa bu mantığı yürütmek zor değildir diye tahmin ediyorum :D
Üstteki yorumlara katılıyorum, her ne kadar yakışıklı bir karakter olsa da patrick bateman, şizofreni hastası bir karakterle özel personeli kıyaslamak az çok yaşınızı ortaya koyuyor.
öncelikle yaşımıza neden bu kadar taktınız anlamadım yaşlarımız 18 2.side sadece yaptığımız sohbette ben zaten ghost alır zaten diyorum onlarda batemanı tuttular bende burda konu açıp size sorayım dedim. Neden bu kadar yaşımıza laf atıyorsunuz ki ?

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
17-19 aralığında .d

arkadaşlarıma anlatmaya çalışıyorum anlamıyorlar ki delirirsin

sorma anlatamıyorum ki .d

öncelikle yaşımıza neden bu kadar taktınız anlamadım yaşlarımız 18 2.side sadece yaptığımız sohbette ben zaten ghost alır zaten diyorum onlarda batemanı tuttular bende burda konu açıp size sorayım dedim. Neden bu kadar yaşımıza laf atıyorsunuz ki ?
Mantığı yürütmesi bu kadar basit bir şeyde insan merak ediyor

Top Bottom