Neler Yeni

COD MW2 ve Marvel's Oyunları Bedava Alma

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
ugur
Ben yeni sistem aldım ama işlemci Ryzen olduğu için MW2 alamayacağım. Marvel oyununu satın almak isteyen varsa ucuzdan veririm.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,292
İsim
Kerem Çavuş
Tamamdır mesaj mı mail mı birde mail içeriğinde ne olacak
Şu tarihte şu hazır sistem aldım işlemci veya ekran kartı kampanyası dahilinde olan oyunların kodlarını talep ediyorum gibi bir mail atıcaksın

brxtt

80+
arkadaşlar ben işlemci almıştım bana kod verdiler ama kullanamıyorum nerede kullanacağım tam olarak
Mesaj otomatik birleştirildi:

kod geçersiz diyor zamanımı geçti acaba yanlış yere mi yazıyorum

Etgol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mehmet
arkadaşlar ben işlemci almıştım bana kod verdiler ama kullanamıyorum nerede kullanacağım tam olarak
Mesaj otomatik birleştirildi:

kod geçersiz diyor zamanımı geçti acaba yanlış yere mi yazıyorum
  1. https://softwareoffer.intel.com/gamingaccess adresini ziyaret edin. Varsa hesabınıza giriş yapın, yoksa yeni bir üyelik oluşturun. Panele giriş yaptıktan sonra işlem adımlarını takip edin ve sahip olduğunuz kodu kullanarak işleminizi tamamlayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Walter White
Bu kampanyaya amazon dahil mi? Rtx 3090 ekran kartı almıştım ve vatandan da sadece işlemci almıştım i5 13. nesil, bilgisi olan var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Walter White
@berxtt hocam siz nerden satın aldınız işlemciyi? ben vatandan aldım ama sistem değil sadece işlemci, bana da kod verirler mi acaba?

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
intel COD MW2 kampanyasını ilk monster laptoplarda görmüştüm eylül miydi neydi. incehesap işlemcilerle veriyordu sanırım kampanya bitti gibi veya bu ay bitiyor

Top Bottom