Neler Yeni

ÇÖZÜLDÜ - Gamerpay Hesabım Gereksiz Yere Kısıtlandı + Paramız Halen Geri Verilmedi

erenty

80+
Günlerdir bu forumda olsun, başka yerlerde olsun 10 Euro indirim var diyerek paylaşılan Gamerpay CSGO Skin satış sitesi bugün hesabımı gereksiz yere kilitledi. Supporta ulaşamıyorum, ayrıca bir arkadaşımında 650TL'sine çöktüler halen supporttan bir yanıt yok.

Sözde güvenilir, uzun zamandır var diyen adamlar nerede şimdi? 5 Euro ref paralarını cebe indirirken iyi tabii güvenilir demek kolay. Arkadaşımın 650 + benim 600 TL'm nereden alınacak? Bu kadar uzun zamandır bildiğiniz site ise gelin yardımcı olun. R10 gibi forumlarda bu yaptığınız gerçekleşseydi böyle anonim kalamazdınız.

1666880650188.png

Strelok

80+ Silver
geçmiş olsun kumar değilse ne diyelim

marilyn

80+ Silver
hahahaha buna benzer milyonlarca seneryo yaşandı artık normal geliyor

hangi site ref ile girdiğinizde 10 dolar indirimli skin aldırırki ha gerçekten oluyorsa çiftlik bank misali patlayacaktır

erenty

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hahahaha buna benzer milyonlarca seneryo yaşandı artık normal geliyor

hangi site ref ile girdiğinizde 10 dolar indirimli skin aldırırki ha gerçekten oluyorsa çiftlik bank misali patlayacaktır
zaten aldım arkadaşım ama bazılarında sıkıntı yaşandığı gibi bende yaşadım, tebrik ederim bu furyaya katılmamıssınız süper

oEnesQlf

80+ Silver
Ben dün gece 25 euroluk skin aldım 12 euroya bu sabah geldi ve sorun olmadı, ayrıca bir tane youtube videosunda kartlara iade 1-7 iş günü içerisinde iade oluyor diyordu muhtemelen size ve arkadaşınıza 1 hafta sonra gelir para.

erenty

80+
Ben dün gece 25 euroluk skin aldım 12 euroya bu sabah geldi ve sorun olmadı, ayrıca bir tane youtube videosunda kartlara iade 1-7 iş günü içerisinde iade oluyor diyordu muhtemelen size ve arkadaşınıza 1 hafta sonra gelir para.
Bende skin aldım, hatta envanterimde duruyor zaten ama böyle bir olay yaşadım maalesef. Desteğe nazik bir dil ile "hata yaptığımı, tekrardan sitenizi kullanmak istediğimi" söyledim. Karşıdaki adam da cana yakın bir şekilde dönüş yaptı. Umarım çözülür ve paramızı geri alırım teşekkürler bilgi için hocam

erenty

80+
Destekle tatlı dil ile konuştuktan sonra anında hesabım açıldı. Sorunuzu anlatın ve siteye halen üye olarak kalmak istediğinizi açıklayın ve hatanızın farkında olun. Referans paralarına kadar hesabımda her şey duruyor :)

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ

erenty

80+
GÜNCEL!!!

Destekle konuştuktan sonra hesabımın kısıtlaması kalktı ve paraların iade aşamasında olduğunu banka doğruladı. Site bence güvenilir, konuyu takip eden arkadaşlara ithafen yazıyorum. Yardıma, ref'e ihtiyacı olan arkadaşlar özelden ulaşabilir. KONU KİLİT

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
GÜNCEL!!!

Destekle konuştuktan sonra hesabımın kısıtlaması kalktı ve paraların iade aşamasında olduğunu banka doğruladı. Site bence güvenilir, konuyu takip eden arkadaşlara ithafen yazıyorum. Yardıma, ref'e ihtiyacı olan arkadaşlar özelden ulaşabilir. KONU KİLİT
benim param 1 ay oldu hala hesabıma geçmedi

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
halil
konum a bakar musun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,178
Üyeler
140,610
Son üye
memon
Top Bottom