Neler Yeni

(CÖZULDU) Dualshock 4 Bilgisayara Baglanmama Sorunu.

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Hasan Ciftci
Merhaba daha dun bir Dualshock 4 aldim telefonda bilgisayarda oyun oynamak icin ve dunden bu yana kadar sorun yoktu ta ki su saat e kadar bilgisayarimda baglanmama sorunu yasiyorum kol telefonda suanda sorunsuz calsiiyor fakat bilgisayarda baglanmiyor, bilgisayara baglamak icin bluetooth girince ve gereken seyleri yaptiktan sonra baglayinca birden kol 3 4 kere beyaz isik yakip kapatiyor ve sonra kendisini kapatiyor ve bilgisayara o anda 1 saniyeligine baglaniyor sonra baglanti kesiliyor. Lutfen yardimci olan cikar ise sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve belirtmek isterim ki kablo ile baglaniliyor, ve reset atmayi 2 kez denedim.

Son düzenleme:

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Krom
Şarjı yoktur. Bende de oluyor. Ps tuşu ve share tuşuna basıyorum bluetooh bağlantısını kaldırıp tekrar bağlıyorum düzeliyor

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Hasan Ciftci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şarjı yoktur. Bende de oluyor. Ps tuşu ve share tuşuna basıyorum bluetooh bağlantısını kaldırıp tekrar bağlıyorum düzeliyor
Hocam sarji full daha dun gece yaptim ds4 dede bakinca %100 gösteriyor, evet bir cok kez baglantiyi kesip tekrar bagladim fakat sorun halen devam ediyor.

halitxct

80+ Silver

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Hasan Ciftci
Hocam o var iken de olmuyor, şuanda 3 beyaz ılık yanıp sönmüyor bağlanıyor 3 4 saniye sonra direkt kol kapanıyor şarj kablosunda biraz kesilmiş ondan şarj olmadı mı diye düşünüyorum fakat şuanda telefondan test ediyorum şarjı var yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam şu anda çalıştı beş test edeyim.

Semhtunc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Semih Tunç
Knk PC HP vitchus ise ki bende aynı problemi yaşıyorum müşteri hizmetlerine sordum eğer seninde Windows sürümün 23h2 ise, driverlar la uyumsuz olduğu için böyle bir problem yaşıyor olabilirsin, bende aynı mevzudan muzdaribim ya 22h2 döneceksin yada kolu Bluetooth kısmından tamamen kaldırıp tekrar bağlayacaksın anca böyle oluyor ama bunu her seferinde yapman gerekiyor yoksa aynı problem devam ediyor

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Hasan Ciftci
Knk PC HP vitchus ise ki bende aynı problemi yaşıyorum müşteri hizmetlerine sordum eğer seninde Windows sürümün 23h2 ise, driverlar la uyumsuz olduğu için böyle bir problem yaşıyor olabilirsin, bende aynı mevzudan muzdaribim ya 22h2 döneceksin yada kolu Bluetooth kısmından tamamen kaldırıp tekrar bağlayacaksın anca böyle oluyor ama bunu her seferinde yapman gerekiyor yoksa aynı problem devam ediyor
Hocam cok zaman gecmis ustunden suanda xbox kol kullaniyorum zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,826
Üyeler
152,341
Son üye
remendorix
Top Bottom