Neler Yeni

Coinbase 300TL Airdropu #1 (Her ders için güncellenecek)

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Kaira Bilgic
Selamlar dostlar bugün şu konuya denk geldim : https://forum.donanimarsivi.com/konu/uecretsiz-100-kazanmak.457067/ daha önce böyle konuların burada paylaşıldığını düşünmemiştim açıkcası bugün size yine buna benzer bir airdroptan bahsedicem.

Airdropun kimlik fotoğrafı ve selfie istiyor. Basit bir işlemi var zaten bekletmek istemiyorum direkt olarak konuya geçelim aklınıza takılan bir soru var ise yazabilirsiniz bildiğim kadarıyla cevaplarım, parayı çektiğime dair ssleri ek olarak ekleyeceğim merak etmeyin.

Ekstra not : XLM çevirmek zorunda değilsiniz yazdım oraya ama fiyatta değişiklikler olabilir ben 270tl aldım bazıları 350tl olarak geçirdi hesabına ortalama olarak 300tl filan veriliyor bilginiz olsun

Mobil
1- Coinbase e kayıt oluyorsunuz
2-Sol taraftaki 3 çizgiye basın (Mobilden yapın bundan sonrasını bence daha kolay olur ama bilgisayarınızda kameranız var ise buradan devam edin)
3-Profil ve Ayarlar > Limitler ve özellikler > buradan onaylabilirsiniz ve hesap durumuna bakabilirsiniz onaylanmış mı onaylanmamış mı gibi onay durumunda aşağıdaki gibi olacaktır.

1634416905448.png

4- Hesabınız onaylandıktan sonra (doğru yaparsanız saatler içerisinde oluyor genelde ama 2 gün bekleyen bile oldu arkadaşlarımdan) ana ekrana tekrar dönüp soruları çözmeye başlamanız yeterli olacaktır.
5- Soruları istediğiniz kadar yanlış cevaplayabilirsiniz bir sorun yok ben mobil yerine bilgisayardan yaptım o kısmı ve videoları atlayın
6- Para hesabınıza yattıktan sonra hepsini satıp XLM e çevirin (veya farklı bir coin ben xlm yaptım)
7- Paranızı kullandığınız bir borsaya çekin (ben binance a attım attıktan sonra binance tr ye attım oradan direkt olarak hesabıma çektim)

PC

1- Coinbase a kayıt olun
2- Sağdaki profil resmine tıklayın > Ayarlar > Hesap Limitleri > Doğrulamayı yapın (şöyle bir şey olması gerekiyor)
1634417155300.png

3-Doğrulandıktan sonra soruları çözün
4-Tüm coinleri XLM e çevirin
5-Kullandığınız borsaya aktarın ve paranızı çekin

Parayı çektiğime dair ekran resimleri :

1634417340292.png

1634417464570.png

1634417494905.png

Dediğim gibi aklınıza takılan bir soru vs var ise bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım, uzun zamandır foruma girmiyorum ve rehber hazırlamıyordum o yüzden yanlış veya eksik şeyler olabilir "rehber görünüm" tam olarak güzel gözükmeyebilir kusura bakmayın bunlar için şimdiden kolay gelsin herkese.

-----------------------------------GÜNCELLEMELERİ BURADA PAYLAŞICAM--------------------------------------

Bugün yeni dersler eklendi ikisinide yapabilirsiniz uygulama üstünden bulamıyorsanız linklerini buraya bırakıyorum

Bounce : https://www.coinbase.com/earn/bounce-token/lesson/1
Cartesi : https://www.coinbase.com/earn/cartesi/lesson/1 (Bunda sadece ders1 den veriyor)

Not: Bazılarında yeni ders için tekrar onaylama istiyor bu konu hakkında bir bilgim yok o yüzden bir şey söyleyemeyeceğim ama tarayıcı üstünden deneyin ben oradan yaptım ve sorun çıkmadı ekstra gelen derslerin ssini eklere ekledim.

2 adet yeni ders geldi yeni ders kısmına ekledim en baştaki resim her zaman en güncelidir

------------------------------------------YENİ DERSLERİN SSLERİ -----------------------------------------------
1638219694940.png

1634919819580.png
1639590784256.png

Ekler

• 1638219683161.png
    1638219683161.png
    190.1 KB · Hit: 77
Son düzenleme:

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Çok teşekkür ederim ❤️ yarın deneyeceğim miss gibi para. Zaten coinbase, ön satış yapılan yer değil miydi ?

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Kaira Bilgic
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

ouzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Oğuz Yaka
Instagram
ouz.y
kulaklık bozulmuştu tam üstüne denk geldi çok iyi oldu bu

En İyi Cevap
1
Selamlar dostlar bugün şu konuya denk geldim : https://forum.donanimarsivi.com/konu/uecretsiz-100-kazanmak.457067/ daha önce böyle konuların burada paylaşıldığını düşünmemiştim açıkcası bugün size yine buna benzer bir airdroptan bahsedicem.

Airdropun kimlik fotoğrafı ve selfie istiyor. Basit bir işlemi var zaten bekletmek istemiyorum direkt olarak konuya geçelim aklınıza takılan bir soru var ise yazabilirsiniz bildiğim kadarıyla cevaplarım, parayı çektiğime dair ssleri ek olarak ekleyeceğim merak etmeyin.

Ekstra not : XLM çevirmek zorunda değilsiniz yazdım oraya ama fiyatta değişiklikler olabilir ben 270tl aldım bazıları 350tl olarak geçirdi hesabına ortalama olarak 300tl filan veriliyor bilginiz olsun

Mobil
1- Coinbase e kayıt oluyorsunuz
2-Sol taraftaki 3 çizgiye basın (Mobilden yapın bundan sonrasını bence daha kolay olur ama bilgisayarınızda kameranız var ise buradan devam edin)
3-Profil ve Ayarlar > Limitler ve özellikler > buradan onaylabilirsiniz ve hesap durumuna bakabilirsiniz onaylanmış mı onaylanmamış mı gibi onay durumunda aşağıdaki gibi olacaktır.

Alıntıyı görüntüle

4- Hesabınız onaylandıktan sonra (doğru yaparsanız saatler içerisinde oluyor genelde ama 2 gün bekleyen bile oldu arkadaşlarımdan) ana ekrana tekrar dönüp soruları çözmeye başlamanız yeterli olacaktır.
5- Soruları istediğiniz kadar yanlış cevaplayabilirsiniz bir sorun yok ben mobil yerine bilgisayardan yaptım o kısmı ve videoları atlayın
6- Para hesabınıza yattıktan sonra hepsini satıp XLM e çevirin (veya farklı bir coin ben xlm yaptım)
7- Paranızı kullandığınız bir borsaya çekin (ben binance a attım attıktan sonra binance tr ye attım oradan direkt olarak hesabıma çektim)

PC

1- Coinbase a kayıt olun
2- Sağdaki profil resmine tıklayın > Ayarlar > Hesap Limitleri > Doğrulamayı yapın (şöyle bir şey olması gerekiyor)
Alıntıyı görüntüle

3-Doğrulandıktan sonra soruları çözün
4-Tüm coinleri XLM e çevirin
5-Kullandığınız borsaya aktarın ve paranızı çekin

Parayı çektiğime dair ekran resimleri :

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Dediğim gibi aklınıza takılan bir soru vs var ise bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım, uzun zamandır foruma girmiyorum ve rehber hazırlamıyordum o yüzden yanlış veya eksik şeyler olabilir "rehber görünüm" tam olarak güzel gözükmeyebilir kusura bakmayın bunlar için şimdiden kolay gelsin herkese.
Buldum teşekkürler (düzenlendi)

Son düzenleme:

EgoistmanTR01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,706
İsim
Egemen Toz
YARIN YAPICAM TAKİPTEYİM

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Kaira Bilgic
usta sorular nerde
sorular genelde direkt çıkıyor mobilden bakmanı öneririm onun dışında bazıları bekleyin diyor yukarıdaki arkadaşda demiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar, coinbase sizi bekleme listesine alıyor testlere katılmanız için, ben 20 gündür bekliyorum halen testlere katılamadım çoğu kişide bu sorun mevcut.
hiç öyle bir şeyle karşılaşmadım o kadar bekleyen birisini de duymadım açıkcası bir şeyi yanlış yapmış olabilir misin?

Oscar

80+ Bronze
sorular genelde direkt çıkıyor mobilden bakmanı öneririm onun dışında bazıları bekleyin diyor yukarıdaki arkadaşda demiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

hiç öyle bir şeyle karşılaşmadım o kadar bekleyen birisini de duymadım açıkcası bir şeyi yanlış yapmış olabilir misin?
Hayır hocam, forumlarda ve youtube üzerinden bu sorun mevcut 2 gün bekleyende var 15 20 gün bekleyende

Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Özgür Deniz Adal
Yapamıyorum.

Top Bottom