Neler Yeni

🚫🚫 Çok Acil Bugün İçin Tavsiye

mirtazo01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Volkan kutay
Arkadaşlar selamlar forumda çok fazla tavsiye konusu var ve cevap veren çok değerli bilgili forum arkadaşları var saolsunlar. O konulardan birini ben açmak durumundayım.
Çok fazla araştırdım ama bir çıkmaza girdim kullanım ölçütlerimi baz alarak sizlerden birer tavsiyeye ihtiyacim var.
Bugün bir laptop almam lazım.
Kullanım alanlarım 3d animasyon renderleri almak, sosyal medya tasarımları yapmak, dijital fotolar oluşturmak, Photoshop Adobe fotograv ve sanat düzenleyiciler kullanmak.
Çok nadirde olsa oyun oynamak.
Ben bu doğrultuda birden fazla seçenek belirledim malum fiyatlar yüzünden her özelliğin tam olduğu bir PC seçemiyorum çünkü her birinde bir özelliğini düşük tutuyor üreticiler.
Çok uzatmadan benim belirlediğim ürünleri aşağıya sıraliyorum.

Not ram önemli değil daha sonra arttirabilirim.

İlk ürün MSI markalı linkteki ürün işlemci i7 13700hx ekran kartı 4080 ama ekran 144hz ve tn panel olumsuz yanı ekranı öne çıkan yani ekran kartı. Ürünün fiyatı 76 300 TL

İkinci cihaz Asus g17 ekran kartı 4070 işlemcisi AMD Ryzen 9 7845 işlemci hakkında bilgim yok ekranı 244hz 2k ekran bu cihaz ekranı ile öne çıkıyor fiyat 72 699 tl

Cihaz Asus g16 işlemcisi i7 13650hx ekran kartı 4080 ekranı 165 Hz çözünürlük 1920x1200 fhd
Fiyatı 76899 TL

Son olarak marka hakkında hiçbir bilgim yok Dell
Markasının cihazı
İ9 13900x işlemci 4070 ekran kartı 2k 240 Hz ekran. Fiyatı 64636 TL

Değerli arkadaşlarimin yorumları için şimdiden teşekkür ederim. Vereceğiniz tavsiyeleri sebepleri ile söylerseniz benimde bu işler konusunda tecrübe edinecegimden eminim.

mirtazo01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Volkan kutay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim hocam internetteki Dell olimsuz yorumlari saymazsak hem fiyat hem işlemci yönünden dediğiniz gibi diğerlerinden öne çıkıyor. Kasası plastik deniyor ama bu da fiyatının karşılığı aynı özellikteki Asus üzerine 10 15 bin koyuyor ilginç şekilde. O kadar fark var mı iki marka arasında merak ediyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,807
Üyeler
152,335
Son üye
tiklayazilim
Top Bottom