Neler Yeni

Çok fazla yemek yiyorum (vejeteryanım)

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,407
İsim
Selman
Konuyla alakasız fakat vegan ve vejeteryan arasındaki fark ne.
Vejeteryanlar et ve et ürünleri tüketmezken veganlar ise hayvan kaynaklı (bal, süt) hiç bir şeyi tüketmiyorlar diye biliyorum.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Vejeteryanlar et ve et ürünleri tüketmezken veganlar ise hayvan kaynaklı hiç bir şeyi tüketmiyorlar (bal, süt) diye biliyorum.
Vegan olanlara ALLAH sabır versin birkere vegan sucuğu yedim kusacaktım.

EmreE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emre Eldivan
a
15 Yaşındayım bende öncekinden fazla yiyorum.
Konuyla alakasız fakat vegan ve vejeteryan arasındaki faak ne.
aradaki fark vejeteryanlar sadece hayvan eti yemez veganlar hayvansal ürünlerde tüketmez yumurta süt peynir gibi

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
Merhaba arkadaşlar, ben normalde asla fazla yemek yemem kahvaltıda her zaman 1 ekmek veya 1 elmekten daha az yerim ama son 1-2 aydır çok fazla yemeye başladım kahvaltıda ve diğer öğünlerde en az 2 ekmek yemeye başladım (çok yememe rağmen göbek yok) ve her dakika kendimi aç hissediyorum bazen günde 5 öğün falan yerim, okula gitmeden önce kahvaltı yaparım sonra okulda ilk teneffüste tekrar tost alırım öğle arasında yine alırım eve geldiğimde de (saat 16:30 civarı) yine yerim akşam yemeğinde (saat 19:00-20:00 gibi) yine yerim, bu alışkanlıktan nasıl kurtulabilirim ? Et veya etli ürünler tüketmiyorum vejeteryanım.

Boy: 1.79
Kilo: 62
Göbek: Yok
Arkadaşlarım, Öğretmenlerim geçen yıla göre zayıflamışsın diyorlar halbuki bu yıl geçen yıldan daha fazla yemeye başladım.
hocam etli ürünlere başla en azından ergenlik bitene kadar sen naparsan yap hayvanlar kesiliyor zaten ergenlikte gereken proteini almazzsan ghosta dönersin

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,407
İsim
Selman

GTX 1060

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Asus Dual GTX 1060
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü bilgisayar tavsiyeleri
hocam etli ürünlere başla en azından ergenlik bitene kadar sen naparsan yap hayvanlar kesiliyor zaten ergenlikte gereken proteini almazzsan ghosta dönersin
Hocam ben (helal) hayvanların kesilmesine karşı olduğum için et yemiyor değilim ki küçüklüğümden beri et yemem.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
Hocam ben (helal) hayvanların kesilmesine karşı olduğum için et yemiyor değilim ki küçüklüğümden beri et yemem.

hocam burger yiyin o zaman yada evde burger yapın et cidden gerekli bir protein

Florida

80+
Merhaba arkadaşlar, ben normalde asla fazla yemek yemem kahvaltıda her zaman 1 ekmek veya 1 elmekten daha az yerim ama son 1-2 aydır çok fazla yemeye başladım kahvaltıda ve diğer öğünlerde en az 2 ekmek yemeye başladım (çok yememe rağmen göbek yok) ve her dakika kendimi aç hissediyorum bazen günde 5 öğün falan yerim, okula gitmeden önce kahvaltı yaparım sonra okulda ilk teneffüste tekrar tost alırım öğle arasında yine alırım eve geldiğimde de (saat 16:30 civarı) yine yerim akşam yemeğinde (saat 19:00-20:00 gibi) yine yerim, bu alışkanlıktan nasıl kurtulabilirim ? Et veya etli ürünler tüketmiyorum vejeteryanım.

Boy: 1.79
Kilo: 62
Göbek: Yok
Arkadaşlarım, Öğretmenlerim geçen yıla göre zayıflamışsın diyorlar halbuki bu yıl geçen yıldan daha fazla yemeye başladım.
Dostum neden et yemiyorsun tiksindiğin için mi yoksa tercih mi ? Bak et giren yere dert girmez.

Top Bottom