Neler Yeni

Çok hızlı bir şekilde saç uzatma

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
okr
Arkadaşlar merhaba dün saçlarımı kestirmeye kuaföre gittim, ayaklarım kırılaydı'da gitmeseydim oraya. her neyse adam saçımı yamuk kesti ve şuan berbat bir durumdayım lüften yardım edin ölmek istiyorum o dereceye getirdi beni artık. kafam yamuk duruyor bildiğin. 3 numaraya vurmak istiyorum ama daha kötü olur diye de vuramıyorum, lütfen yardım edin

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bir sprey şişesine su koy ve saçına sık. Sürekli nemli tut. Kısa sürede uzayacaktır.

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
okr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
okr
sürekli ıslak olması başını ağrıtabilir bence başka bir berbere gidip düzelttir
google da işletmelerine yazdım düzeltirler umarım daha da para vermek istemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kral, intiharın eşiğine geleceğine kesen adama gidip düzelttirsene :kizginpeepo: Para isterse verme.
hiç aklıma gelmedi o yarın düzelttircez mecbur ama en hızlı sürede uzatmam lazım balo var

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Ahmet Sevinç

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
okr
kararsız kaldım

Fradue

80+
3'e vursan yine biraz olsun kurtarmaz mı ?

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Forget
ben kestirip yikatiyom çokta güzel oluyo ve 20₺ veriyom 🤨

Can...

80+ Platinum
Arkadaşlar merhaba dün saçlarımı kestirmeye kuaföre gittim, ayaklarım kırılaydı'da gitmeseydim oraya. her neyse adam saçımı yamuk kesti ve şuan berbat bir durumdayım lüften yardım edin ölmek istiyorum o dereceye getirdi beni artık. kafam yamuk duruyor bildiğin. 3 numaraya vurmak istiyorum ama daha kötü olur diye de vuramıyorum, lütfen yardım edin
Aga bana soğuk suyla yika diyorlardı işe yarıyor gibiydi o aralar saçım omuzlarimdaydi şuan 3 numara bir etkisini çok uzun olduğu için. Görmedim veya fark etmedim bilmiyorum ama deniye bilirsin araştırma yaptığımda saç köklerini mi açıyormus öyle bişey vardı ondan hızlı uzuyormus birde maydanoz ye uzatır

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
Hocam sakin olun öncelikle başka bi berbere gidin düzelttirin saçınızı.

Top Bottom