Neler Yeni

Çok kötü sağlayıcı: Netspeed

atkafası

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ahmet demirci
Bu iğrenç internet sağlayıcısı bir diğerinden kurtulmak için yeni abonesi olduğum daha internete başlamadan problem çıkardı adamlar sms ile şifre kullanıcı adı yolladı hepsini girdim internet yok modem kırmızı yanıyor dedim reset atayım düzelir aynı şeyleri yaptım gene olmadı sonra bu sefer dedim olur arada böyle şeyler müşteri hizmetlerine aradım geri kafalı herif aynı şeyleri yaptırdı sonra adama kardeşim aynısını ben yaptım dedim modeminizin garantisi var mı diye konuşmaya başladı yok onlarla iletişime geçin falan diye kendisi uğraşmamak için her şeyi yaptı neredeyse sonra önceki sağlayıcımdan aboneliğimi daha iptal etmemiştim modemde problem var mı diye onu denedim kullanıcı adı şifreyi girdim gram problem olmadı modemin her ışığı yeşil yandı daha başlamadan zevki mi bitirdiği için netspeede teşekkür ediyorum

zargan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Alperen kaya
Bu iğrenç internet sağlayıcısı bir diğerinden kurtulmak için yeni abonesi olduğum daha internete başlamadan problem çıkardı adamlar sms ile şifre kullanıcı adı yolladı hepsini girdim internet yok modem kırmızı yanıyor dedim reset atayım düzelir aynı şeyleri yaptım gene olmadı sonra bu sefer dedim olur arada böyle şeyler müşteri hizmetlerine aradım geri kafalı herif aynı şeyleri yaptırdı sonra adama kardeşim aynısını ben yaptım dedim modeminizin garantisi var mı diye konuşmaya başladı yok onlarla iletişime geçin falan diye kendisi uğraşmamak için her şeyi yaptı neredeyse sonra önceki sağlayıcımdan aboneliğimi daha iptal etmemiştim modemde problem var mı diye onu denedim kullanıcı adı şifreyi girdim gram problem olmadı modemin her ışığı yeşil yandı daha başlamadan zevki mi bitirdiği için netspeede teşekkür ediyorum
hiç adamlara boşa suç atmayın bende de aynısı oldu eğer turkcellin herhangi bir modemini kullanıyorsanız bu normal

atkafası

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ahmet demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hiç adamlara boşa suç atmayın bende de aynısı oldu eğer turkcellin herhangi bir modemini kullanıyorsanız bu normal
Hocam siz beni anlamadınız yazımı adam gibi okusaydınız anlardınız önceki internet sağlayıcımla bağlanabildim bunla bağlanamadım modem turkcell de değil

zargan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Alperen kaya
Hocam siz beni anlamadınız yazımı adam gibi okusaydınız anlardınız önceki internet sağlayıcımla bağlanabildim bunla bağlanamadım modem turkcell de değil
bilmiyorum ama bulunduğunuz yerle de alakası olabilir ben sıkıntı yaşamıyorum şu anda yerle alakalı derken de örnek olarak türk telekom bayisi benim bulunduğum yerde baya bi şerefsizdir ama başka şehire gidiyorum adam direk ilgileniyor benimle

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Yunus Arıkan
Ben de 3 haftadır netspeed tarafından kurulum bekliyorum, geçmeyin geçirmeyin

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Bende netspeede geçmeyi düşünüyorum onerirmisin alternatif i varmi
Şahsen önermiyorum. Türkiye geneli sorun var. Çözdüler mi bilmiyorum ama aralıktan beri 1 ayı aşkın süre sorunu vardı. İnternet var gibi gözüküyor ama aslında yok.

Grumpy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Samet ÇONDUL
Selamlar, ben 3 gün önce geçtim ve 1 günde diğer firmadan aktarım sağlandı. Şuan memnunum. Lokasyon bazlı sorun olabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,579
Üyeler
156,637
Son üye
birkullanıcıkimse
Top Bottom