Neler Yeni

Çok pasif ve çekingen biriyim ne yapmalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
özgür kaplan
forumda aktif olanlar varsa bilemiyorum 😂

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,162
İsim
Ahmet Sevinç
birazcık ta dersana suçlu haber vermeleri gerekti ama annen de haklı açıkcası özgüven önemli well come to fitness
Fitness yada herhangi bir dövüş sporu özgüven sorununu çözecektir.
Annen direk sana sen çok pasifsin dediyse yanlış yapmış. kız arkadaşın vs olsa trip atmış seni gözünden düşürmüş derdim. annenin tutumu yani çok yanlış tabi olay nasıl yaşandı tam bilmiyoruz. ama sen bunları anlattıktan sonra seni azarlar gibi sen çok pasifsin dediyse çok sıkıntılı durum. Annen senin dostun degildir demektir
arkadaşlar size kesinlikle katılmıyorum neredeyse 2 yıldır gidiyorum ama hala pasiflik var bende tabi kişiden kişiye etkileri değişir ama bana soracak olursanız ben pasif birinin spor salonunda bir anda parlama yapacağı fikrinin pek de gerçekçi olmadığını düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

forumda aktif olanlar varsa bilemiyorum 😂
gülen kızgın surat.jpg

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Doğukan
Discord
cr4ck#2046
Bir zamanlar ben de senin gibiydim. Çekindiğin, korktuğun şeylerin üstüne gitmen lazım başka türlü yenemiyorsun bu durumu. Kendin ol, saygılı ve rahat ol.

alovra

80+ Bronze
arkadaşlar size kesinlikle katılmıyorum neredeyse 2 yıldır gidiyorum ama hala pasiflik var bende tabi kişiden kişiye etkileri değişir ama bana soracak olursanız ben pasif birinin spor salonunda bir anda parlama yapacağı fikrinin pek de gerçekçi olmadığını düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
kişiden kişie değişir dediğin gibi o gelişimi görünce böyle 7.5kg Dumbell press ten 20kg ye çıkınca bi öz güven gelmesi lazım artık yani gelmiyosada cidden piskiyatriye gitmek lazım

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,919
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Kanka yazın garsonluk yap babana da bu kadar dominant olmasına izin verme. 19 yaşındasın eğer erkeksen bu kadar hesap vermeye yönelik davranmayabilirisen senin için daha iyi olabilir. Cinsiyetin neydi bu arada? Olmadı spora da gidebilirisin box vs. Ama bırakmaman gerekli hemen olmuyor diye. Yoksa daha da pasifize etmiş olursun kendini. İyi ortamlarda takılmaya çalış ama çok da zorla giriyormuş gibi de katılmaya çalışma işin kestirmesi kendin ol ama insanlarla da gerektiğinde konuşmaktan da çekinme.

Eskel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,969
İsim
Emin
Hepinize iyi günler 19 yaşındayım çok pasifim ve çekingenim mesela bugün dershanede sabah sınıftan kimse derse gelmedi bu yüzden hocalar ders işlemedi derslerimiz boş geçti bugün sınıfa 2 kişi gelmişti o 2 kişi dersler işlenmeyince gittiler bir tek ben kaldım sonra rehberlik öğretmenime hocam bende eve gidebilir miyim dedim bana biliyorsun benim bu konuda yetkim yok sana izin veremem istersen danışmaya söyleyebilorsin izin alabilrsin dedi bende söyleyemedim çünkü hem biraz çekindim hemde ailem ders konusunda çok disiplinli eğer babama söylersem belki bana inanmaz sen derslerden kaçıyorsun diyebilir diye düşündüm sonra öğlen arası oldu dersler bitti eve geldim evde aileme durumu anlattım babam bana orada beni arasaydın beni niye aramadın diye biraz kızdı sonra babam dershaneyi aradı dershaneye kızdı madem siz ders işlemiyorsunuz o zaman niye bize mesaj atıp bilgi vermiyorsunuz en azından haberimiz olsun dedi sonra annem bana sen çok pasifsin dedi. Ne yapmalıyım?
Dövüş sporlarına git veya fitness da olur. En kötü ihtimal ev egzersizi de olsa bir şeyler yap vücudunda yoğun testesteron salgılat tahminimce bir süre sonra durum düzelir. Testesteron erkeklerde öne çıkma, cesaret, özgüven gibi etkilere sebep olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
ragnar oğlu tarkan
yani bir şeyi yapman gerekiyor veya söylemen gerekiyor da yapamıyorsan evet büyük özgüven eksikliği ama yapsan da olur yapmasan da olur gibi bir durum varsa eh işte biraz tercih biraz pasiflik belli bir yaştan sonra bu durum değişir mi belki evet değişir ama nasıl değişir bilemiyorum çocuklukta sporun etkisinin olduğunu biliyorum ama bu yaşlarda çok sanmıyorum. hayatını değiştiren bir şeyler olmalı gibi bir dost bir eş gibi.

Top Bottom