Neler Yeni

Çok Seviyorum Ama Çaresizim

KdRefekar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Efe Bayrak
Merhabalar bu konuyu açma amacım görüldüğü üzere hayatımı değiştiren o kişi ve ona duyduğum çaresizlik
Ben 15 yaşında klasik lise hayatı süren bir türk genciyim.Hayatım çok güzel ilerliyordu ki 8. sınıf olup LGS denen bu zorlu serüvene katıldım. Bu serüvene katılmam ile beraber ailemden çok fazla baskı gördüm zaten dersler de zorluyodu ama ben sabretmeye çalışıyordum sabretmeye devam ettim ve o gün geldi LGS denen o stres ve korku dolu sınava girdim ve hiç iyi geçmedi ama ne yaparsın hayat devam etmek zorunda. Şehrimdeki bir anadolu lisesine yerleştim.Malum korona dönemi uzaktan eğitimle asosyal bi yaşam sürmekteydik.Neyse gelelim asıl konumuza dediğim gibi uzaktan eğitim ve dersler online bi şekilde devam ediyor haliyle sadece ses ile bir iletişim söz konusu benim film işte tam da burda kopuyor o ses,o sesi duyduğum anda adeta mest olmuştum zaten onu daha önce ki senelerden tanıyordum ama ilk başlarda güzel sesi var diye kendimi geçiştirsem de okulların bi kaç hafta açılmasıyla beraber onu sık sık görüyordum kendimi ne kadar kandırmaya çalışsam da gittikçe kabullenmiştim ona aşıktım ama şöyle bi soru aklımda dolanıyordu."Ona bunu söylemeli miyim?" bu soru kafamı kurcalıyordu ben şu an 10. sınıfım ve kızla samimi bi arkadaşlığım var. Ben sorduğum da beni red ederse benle bir daha konuşmaz selam bile vermez.Onunla mutlu olmak isterken onu kaybedebilirim işte bu yüzden çaresizim.
Sizce ne yapmalıyım?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,245
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack

majorw0w

80+ Silver
Merhabalar bu konuyu açma amacım görüldüğü üzere hayatımı değiştiren o kişi ve ona duyduğum çaresizlik
Ben 15 yaşında klasik lise hayatı süren bir türk genciyim.Hayatım çok güzel ilerliyordu ki 8. sınıf olup LGS denen bu zorlu serüvene katıldım. Bu serüvene katılmam ile beraber ailemden çok fazla baskı gördüm zaten dersler de zorluyodu ama ben sabretmeye çalışıyordum sabretmeye devam ettim ve o gün geldi LGS denen o stres ve korku dolu sınava girdim ve hiç iyi geçmedi ama ne yaparsın hayat devam etmek zorunda. Şehrimdeki bir anadolu lisesine yerleştim.Malum korona dönemi uzaktan eğitimle asosyal bi yaşam sürmekteydik.Neyse gelelim asıl konumuza dediğim gibi uzaktan eğitim ve dersler online bi şekilde devam ediyor haliyle sadece ses ile bir iletişim söz konusu benim film işte tam da burda kopuyor o ses,o sesi duyduğum anda adeta mest olmuştum zaten onu daha önce ki senelerden tanıyordum ama ilk başlarda güzel sesi var diye kendimi geçiştirsem de okulların bi kaç hafta açılmasıyla beraber onu sık sık görüyordum kendimi ne kadar kandırmaya çalışsam da gittikçe kabullenmiştim ona aşıktım ama şöyle bi soru aklımda dolanıyordu."Ona bunu söylemeli miyim?" bu soru kafamı kurcalıyordu ben şu an 10. sınıfım ve kızla samimi bi arkadaşlığım var. Ben sorduğum da beni red ederse benle bir daha konuşmaz selam bile vermez.Onunla mutlu olmak isterken onu kaybedebilirim işte bu yüzden çaresizim.
Sizce ne yapmalıyım?
Gene kız konusu. Hayatını burada cevap yazanlar yaşamayacak fikir alıyorsunuz tamam da her insan farklı onu sen belirleyeceksin.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,245
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
O kadar kolay değil işte söylemek
Gayet kolay anlık bir şey. Üzerine düşündükçe zorlaşıyor, ani kararla birden gidip demesi gerekir. Üzerine düşünürse eline yüzüne bulaştırma ihtimali artar.

Asosyalliği çok iyi bilirim, bahsedemeyeceğim durumlara sebep oldu.
Ve dediğim gibi ani bir kararla yol alması şart.

Erdem Salih Taşcı

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,500
İsim
Erdem Salih Taşcı
O kadar kolay değil işte söylemek
Adamına, o zamanki ruh haline ve ortama göre değişiyor aslına bakarsan. Şahsen hiç utanmadan zamanında kızı bir kenara çekip açılmakta hiç zorlanmayan ben bugün bir kıza iltifat etmekte bile kararsız kaldım. Eğer cesaretlenirse açılmak o kadar da zor değil. Fakat sadece 1 - 2 haftalık arkadaşlıkla açılmak ile çok da olumlu bir yanıt alınmayabilir.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Öncelikle merhaba.
Biliyorum zor gelecek, ama ben de diğer herkes gibi sana ona içini dökmeni söyleyeceğim.
Eğer kanka-kardeş ilişkisi yoksa zaten yüksek ihtimalle reddetmez. Yani umarım.

lionroper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Lionroper
İlgilendiği Kategoriler
Telefonlar, Donanım & çevre birimleri
Sizce ne yapmalıyım?
Hikayemi yazdın be…

KdRefekar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Efe Bayrak
şunu geçeceksin

Söyle en fazla reddeder, böylece hatalarını görüp tecrübe edinmiş olacaksın.
Belki haklısın ama bi sohbetine bile hasret kalıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle merhaba.
Biliyorum zor gelecek, ama ben de diğer herkes gibi sana ona içini dökmeni söyleyeceğim.
Eğer kanka-kardeş ilişkisi yoksa zaten yüksek ihtimalle reddetmez. Yani umarım.
İyi düşündüğün için teşekkürler knkm aramızda öyle bi ilişki yok ama bana da ewt diycek gibi geliyo

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,245
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Belki haklısın ama bi sohbetine bile hasret kalıcam
Red edince aranız bozulmuyor, karşıda ki kişi mantıklı düşünebilen biriyse zaten arkadaş olarak devam edelim der.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Top Bottom