Neler Yeni

çok yakınımda fiber var ama bizim binada yok

TR#Army

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yunus Emre Contuk
Oturduğum sokağın iki alt sokağında 2 adet fiber kutusu var ve bizim binada fiber yok ama yan binamızda var bu fiber i dairemize çekmek için felen bi şekilde nasıl fiber getirtebilirim bilenler lütfen yardımcı olursa çok sevinirim

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,657
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
8m fiber döşenmesi için bütün apartmanın dilekçe tutup başvurması gerekiyormuş

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Anıl Can Dalkırmaz
Fiber altyapısı hangi firmaya ait ise onlar ile görüşüp talep oluşturabilirsiniz. Eğer sizin gibi apartmanda 1 2 kişi daha çıkarsa altyapıyı binanıza getirirler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Eren ENGİN
Fiber altyapısı hangi firmaya ait ise onlar ile görüşüp talep oluşturabilirsiniz. Eğer sizin gibi apartmanda 1 2 kişi daha çıkarsa altyapıyı binanıza getirirler.
Bizim bina da aynı şekilde dilekçe işe yaramaz denildi bize Türk Telekom tarafından mecbur bakır kablo kullanıcaksınız dediler

TR#Army

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yunus Emre Contuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
peki ben 15 yaşındayım gitsem dilekçe versem kabul ederler mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 2 kişi derken ne dediğinizi anlamadım

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Anıl Can Dalkırmaz
Bizim bina da aynı şekilde dilekçe işe yaramaz denildi bize Türk Telekom tarafından mecbur bakır kablo kullanıcaksınız dediler
Bundan 3 sene önce o şekilde apartmanda 3 arkadaş dilekçe verip superonline ı binamıza getirmiştik :) tabii altyapı da superonline dı :) 50 , 100 mb hızlar için illa fibere ihtiyacınız yok bu arada ? O hızları kablonet de uydu interneti olarak veriyor hatta ben 100mb lik paketi kullanıyorum şuan ping indirme değerleri çok iyi 4 ay oldu bir kere bile kopmadı internet...

Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Eren ENGİN
Bundan 3 sene önce o şekilde apartmanda 3 arkadaş dilekçe verip superonline ı binamıza getirmiştik :) tabii altyapı da superonline dı :) 50 , 100 mb hızlar için illa fibere ihtiyacınız yok bu arada ? O hızları kablonet de uydu interneti olarak veriyor hatta ben 100mb lik paketi kullanıyorum şuan ping indirme değerleri çok iyi 4 ay oldu bir kere bile kopmadı internet...
fiyatları ve kota durumu ne kablonet uydu internetin internetten baktığımda kablonetin kablolu interneti çıkıyor

TR#Army

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yunus Emre Contuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bundan 3 sene önce o şekilde apartmanda 3 arkadaş dilekçe verip superonline ı binamıza getirmiştik :) tabii altyapı da superonline dı :) 50 , 100 mb hızlar için illa fibere ihtiyacınız yok bu arada ? O hızları kablonet de uydu interneti olarak veriyor hatta ben 100mb lik paketi kullanıyorum şuan ping indirme değerleri çok iyi 4 ay oldu bir kere bile kopmadı internet..

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,657
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
15
peki ben 15 yaşındayım gitsem dilekçe versem kabul ederler mi

1 2 kişi derken ne dediğinizi anlamadım
yaş veremez ebeveynin başvurucak benim ile fiber santral arası yaklaşık 24 metre yan binalarımında başvurması lazım oy üzden bağlatamıyolar bana

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Anıl Can Dalkırmaz
fiyatları ve kota durumu ne kablonet uydu internetin internetten baktığımda kablonetin kablolu interneti çıkıyor
100 tl 100 mpbs internet ve kablo tv sinema paketi. Fakat saat gece 8 ile akşam 12 arası 25 mpbs ye düşüyor ki oda online oyunlarda vs işimi görüyor sadece o saat aralığında indirme yapmıyorum. Kotasız.

TR#Army

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yunus Emre Contuk
bizim binada port yok ama netspeed den sorgulattığımda 0 metre yazıyor santral yakınlığı sizce bağlatma ihtimalim yüksek mi

TR#Army

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yunus Emre Contuk
En iyi cevabı müşteri temsilcisi verir hocam ...
müşteri temsilcisine sadece intrenet bağlatmak için arayabiliyorsun ben öyle biliyorum ben çok denedim ama hep o seçenek var müşteri temsilcisine bir türlü bağlanamadım nasıl yapıcam

En iyi cevabı müşteri temsilcisi verir hocam ...
pardon yanlış yazmışım bizim binada port yok ama yan binada fiber olduğu için o binayı netsepeed den altyapı sorgulattım 0 metre santral yakınlığı diyor yani çok yakın bu ihtimali mi arttırırmı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,453
Üyeler
149,386
Son üye
FURKAANNN
Top Bottom