Neler Yeni

Çok yalnızım tavsiye

flowzen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Fre Pover
konudanda gördüğünüz gibi ben çok yalnızım 16 yaşındayım yaşıtlarıma baktığımda hep bir arkadaş çevresi ortamı var ama benim yok liseye geçtiğimden beri bu böyle ortaokulda arkadaşlarım vardı baya ama şimdi ise onlar yok bende sosyalleşip kaynaşmak istiyorum ama nasıl yapıcağımı nerden başlayacağımı bilmiyorum yaşıtlarım gibi kız arkadaş eğlenme gezmek gibi aktiviteler yapmak istiyorum bu yüzdende buraya yazmak istedim tavsiyelerini dinlerim

Muhtemelen biraz asosyallik var sende dostum. Sınıfta ya da okul da birilerinin arasına karışmaya çalış onlarla sohbet et. Sonuç olarak hepiniz arkadaşsınız. Yani biraz atılgan olman lazım.

alovra

80+ Bronze
konudanda gördüğünüz gibi ben çok yalnızım 16 yaşındayım yaşıtlarıma baktığımda hep bir arkadaş çevresi ortamı var ama benim yok liseye geçtiğimden beri bu böyle ortaokulda arkadaşlarım vardı baya ama şimdi ise onlar yok bende sosyalleşip kaynaşmak istiyorum ama nasıl yapıcağımı nerden başlayacağımı bilmiyorum yaşıtlarım gibi kız arkadaş eğlenme gezmek gibi aktiviteler yapmak istiyorum bu yüzdende buraya yazmak istedim tavsiyelerini dinlerim
aynı sıkıntıyı bende yaşamıştım ama kız arkadaş işini boşver yada başka sınıftan bul illa grup grup takılanlar vardır uzaktan dinle az naber fln konuya katıl ama sohbetin sarsın zaten yavaş yavaş uyumsağlayıp takılmaya başlarsınız ilerde dışarıda toplanıp yemek yiyip gezersiniz fln bu işler genelde böyle ilerliyor ama utangaç ve içe kapanık olmamalısın sal gitsin boşver en fazla ne olabilir ama lisede kız işi biraz saçma kız arkadaş diyorsanda mesela benim arkamda bitane kız vardı alkol tütün gibi şeyleri çok tüketirdi bunun üzerine konu açardım konuşmalık bütün derslerde konuşurduk hızlı geçerdi zaman bazen tenefüstede konuşurduk ben yorgun olduğum zaman

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
Furkan ŞENGÜL
bende aynı şekil bütün gün bilgisayar başındayım sürekli kripto para grafiklerine, haberler ve al-sat ile uğraşıyorum. ama benim öyle şu arkadaşla takılayım yok şu kızla gezeyim diye isteklerim yok bi yerden sonra alışıyosub

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,178
İsim
Ahmet Sevinç
dostum bende hemen hemen benzer bir durumla aynıyım senin gibi millet işte biraz atılgan ol aralarına karış demiş ki denemekten zarar gelmez ama sen öyle biri değilsen veya o arkadaşlar ile ritmi yakalamadıysan yapcak bir şey yok zaten 1.5 yılın kaldı biliyorum sıkıcı ama okulda test-kitap gibi aktiviteler yapabilirsin

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
Mehmet
Eğer 10.sınıfsan sınıf arkadaşların çoktan kaynaşıp grup kurmuşlardır seni aralarına alacaklarını sanmıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi sınıfımdan biliyorum

Top Bottom